Fundacja Śląska Wrocław zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej w wieku od 7 do 16 lat do udziału w darmowych treningach. Zajęcia będą odbywać się przez cały sierpień w dwóch lokalizacjach – przy ul. Dembowskiego oraz przy ul. Inflanckiej. Zapisy odbywają się online.

Ucieszyło nas tak duże zainteresowanie bezpłatnymi treningami podczas wakacji, ale jednocześnie było nam przykro, że wielu z Was nie udało się zapisać. Mamy dobrą wiadomość – od 1 sierpnia w 4 lokalizacjach czekają na Was trenerzy, boiska i sprzęt sportowy. Nie musisz mieć drużyny. Masz czas? To wpadasz i grasz. Warto się spieszyć! Liczba miejsc ograniczona! Dziewczyny – koniecznie grajcie z nami! W każdym miejscu organizujemy 10 treningów. Nie musisz być na każdym, ale pamiętaj, że systematyczny wysiłek fizyczny najlepiej wpływa na Twoje zdrowie, ciało i umysł – piszą organizatorzy.

W zajęciach chodzi głównie o aktywność, ruch, dobrą zabawę i nawiązanie nowych przyjaźni, a przy okazji pogranie w piłkę pod okiem trenera. Poza propozycjami ćwiczeń rozgrzewkowych i wzmacniających kondycję, w ramach spotkań rozgrywane będą mecze, a na koniec programu uczestnicy otrzymają medale i dyplomy.

Harmonogram treningów

  • Wrocław – Biskupin/Sępolno

Start zajęć: 2 sierpnia
Gdzie: Boisko SP 66 ul. Dembowskiego 39
Kiedy: Każdy wtorek i czwartek przez cały sierpień (od 2 do 31 sierpnia)
Godziny:
– grupa młodsza: 16:00-17:30
– grupa starsza: 17:30-19:00

  • Wrocław – Psie Pole

Start zajęć: 1 sierpnia
Gdzie: Orlik przy SP 10 ul. Inflancka 13
Kiedy: Każda środa i piątek przez cały sierpień (od 1 sierpnia do 1 września)
Godziny:
– grupa młodsza: 17:00-18:30
– grupa starsza: 18:30-20:00

Co więcej, bezpłatne treningi odbywają się również w Brzegu i Żmigrodzie.

Aby zapisać się na trening, wystarczy wysłać maila na adres: CSR@SLASKWROCLAW.PL i podać swój wiek. W odpowiedzi zostanie wysłany mail z potwierdzeniem. W tytule maila należy napisać wybraną lokalizację zajęć.

Projekt jest współfinansowany z dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki, a całość koordynuje Fundacja Śląska Wrocław.

 

Foto: mat. WKS Śląsk Wrocław