Ewelina Rabenda wyszła z mieszkania swoich dziadków w nocy z 31.03 na 01.04 i już do niego nie wróciła. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu nastolatki.

Ewelina pochodzi z miejscowości Ramiszów. Dnia 31.03.21 r. przebywała u swoich dziadków, mieszkających we Wrocławiu, na osiedlu Karłowice. Nastolatka opuściła ich dom w nocy z 31.03 na 01.04 i do dnia dzisiejszego nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi. Dziewczyna nie zabrała swojego telefonu, ma przy sobie tylko dowód osobisty.

Jak informuje strona SOS Zaginięcia, Ewelina była widziana nocą 1 kwietnia na pętli osiedla Kozanów, gdzie o godz. 2:36 wysiadała z autobusu. Nastolatka była wtedy w towarzystwie chłopaka.

Zaginiona ma około 158 cm wzrostu, waży 50 kg, ma brązowe oczy oraz długie blond włosy. Znakiem szczególnym jest aparat na górnych zębach. W dniu zaginięcia ubrana była prawdopodobnie w białe sportowe buty i miała dużą torebkę na ramię koloru czarnego. Każdy kto widział Ewelinę lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu: 47 87 14 525 lub numerem alarmowym 112.

 

AKTUALIZACJA: Ewelina odnalazła się cała i zdrowa.

 

Foto: Facebook/SOS Zaginięcia