Babie Lato Partynice – najnowsze miejsce odpoczynku na mapie Wrocławia. Jedyny w swoim rodzaju Picnic Chill Bar, zlokalizowany na niezwykle zielonej przestrzeni, jaką jest Tor Wyścigów Konnych Partynice.

Miejsce stworzone z pasją

Babie Lato połączyło swoje siły z klubem muzycznym Vertigo – by w tym roku Partynice stały się plenerową muzyczną sceną Jazzową! Dodatkowo za barem Babiego Lata spotkać można barmanów i barmanki z klubu przy ulicy Oławskiej 13. Za nami weekend Wielkiego Otwarcia podczas którego wystąpiły dwie wokalistki ze znanego zespołu Girls on Fire, The Cuban Latin Jazz oraz Basia Piotrowska z koncertem dla dzieci. Piotr Karwat zapowiada że to nie koniec atrakcji w Babim Lecie. Czeka nas cykl akustycznych koncertów, występy teatralne i wiele innych.

Zapowiadane są wspaniałe, darmowe koncerty, a to nie wszystko!

Na miejscu można znaleźć śliczną strefę gastronomiczną, która zadba o potrzeby gości. Oprócz koktajli, kaw i lodów można zamówić również jedzenie – są naleśniki oraz kosze piknikowe.

1/3

 

W strefie rekreacyjnej można znaleźć wiele gier sportowych od oczywistych takich jak badminton czy bule, po mniej spotykane jak pole do gry w bilard kijami golfowymi, cornhole czy stanowisko do rzucania podkowami. Przewidziana jest również strefa dla najmłodszych – z piaskownicami i zabawkami.

 

Położenie Babiego Lata sprawia, że można się poczuć jak wyjątkowo, ze strefy można obserwować treningi koni wyścigowych oraz konie rekreacyjne po drugiej stronie stawu nad którym strefa się znajduje. Strefa znajduje się tuż obok toru wyścigowego, więc codziennie można obserwować treningi na nim się odbywające. Po drugiej stronie stawu nad którym zlokalizowany jest Picnic Chill Bar znajduje się ścieżka do jazdy konnej, na której często spacerują mieszkańcy Partynickich stajni.

Strefa jest czynna codziennie w pogodne dni. W tygodniu od godziny 12, w weekendy od 10 do ostatniego gościa.

Foto: Babie Lato