Chcielibyście zobaczyć, co się dzieje w Afrykarium, gdy wyjdą ostatni zwiedzający? VIP Travel Wrocław zaprasza na wieczorne zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Nasz przewodnik pokaże Państwu Afrykarium od strony, od jakiej jeszcze go nie widzieliście! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa już 2 września (piątek) o godzinie 18:30.

Aby mocniej wczuć się w klimat Afryki, podczas zwiedzania zaprosimy Państwa także na poczęstunek inspirowany smakami Czarnego Lądu. Skosztujecie Państwo etiopskiej kawy lub herbaty rooibos, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne afrykańskie ciasto.

Bilet w cenie 49 zł obejmuje:
– wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
– zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
– poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Uwaga! Warunkiem udziału w wycieczce jest mailowa rezerwacja miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Wyślij maksymalnie do 29.08.2016 zgłoszenie na adres biuro@viptravelwroclaw.pl zawierające następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail. W tytule maila proszę wpisać „Wieczór w Afrykarium 02.09”.

KONKURS!

Mamy dla Was do rozlosowania podwójne zaproszenie!

Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić dowolny komentarz pod tym artykułem oraz wpisać swój adres mail do naszego NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony.

.

Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wylosujemy zwycięzce!

Wyniki konkursu ogłosimy 27.08.16 (sobota) o godz: 22:00.

Do dzieła! ;]