Już 4-6 czerwca plac Iglica przy Hali Stulecia wypełni się niepowtarzalnymi browarami rzemieślniczymi. To już trzecia edycja wyjątkowej imprezy, która ponownie zaskoczy nie tylko wyjątkowymi piwami, ale także innymi atrakcjami. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zorganizowany już w wielu miastach Lotny Festiwal Piwa od początku cieszy się dużą popularnością. Bogata oferta rzemieślniczych piw to wizytówka każdej edycji festiwalu. Oprócz tego na placu Iglica przy Hali Stulecia pojawią się liczne foodtrucki z jedzeniem z całego świata.

Na scenie Lotnego Festiwalu Piwa pojawią się artyści wzbogacający imprezę dźwiękami muzyki, a także eksperci, którzy opowiedzą o produkcji piwa oraz o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z craftem.

Będą też degustacje i liczne konkursy z nagrodami.

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ jest to wydarzenie nie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest nie tylko zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.

 

Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

Piątek – 15:00 – 23:00
Sobota – 12:00 – 23:00
Niedziela – 12:00 – 20:00

Wydarzenie nd Facebooku: https://www.facebook.com/events/521416009250405/?active_tab=about

 

Zdjęcia: Mat. LFP