Samochodowy Rajd Uliczny, czyli studenci wyjeżdżają na ulice Wrocławia! – Miejsca we Wrocławiu.

Już niedługo, a dokładnie 28 maja, na jeden dzień będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie filmów może nawet lepiej. Pomysłodawcą i realizatorem całego projektu jest Zrzeszenie Studentów Polskich – organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Samochodowy Rajd Uliczny znany także jako, SRU to ogromna impreza – na skalę całego miasta, ale nie tylko. Wieść o projekcie rozeszła się już do różnych zakątków Europy, a nawet całego świata.


Jednak na czym to wydarzenia dokładnie polega?
Samochodowy Rajd Uliczny to event, który ma być nie tylko świetną zabawą dla fanów motoryzacji, ale także okazją do integracji wrocławskiego środowiska akademickiego. W tegorocznej edycji wystartuje 50 drużyn z różnych uczelni wyższych w naszym mieście, a Wrocław zamieni się na 1 dzień w wielki bal przebierańców. Każda drużyna będzie miała za zadanie przebrać siebie oraz samochód w wybranym przez siebie motywie.

 

Wszyscy spotkają się na parkingu Stadionu Wrocławskiego, gdzie odbędzie się otwarcie zabawy. Do wykonania będą zadania rozmieszczone na terenie całego miasta, w których przyda się spryt, kreatywność, a przede wszystkim to czego nie brakuje nigdy studentom czyli poczucie humoru. Wygrają najlepsi!

Dla uczestników organizatorzy przewidują wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, które na razie pozostają niespodzianką.
Zapisy ruszają już w poniedziałek tj. 24.04 o godzinie 21:00!. Zajrzyjcie na fanpage Samochodowego Rajdu Ulicznego na facebooku, aby być na bieżąco. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, ciekawostek i konkursów.

 

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/413123075721124/
Filmik SRU 2016:
https://www.youtube.com/watch?v=awts9Z7N9Qw

 

 

 

Foto/tekst: mat. prasowy objęty patronatem.

KOMENTARZE

comments

Kamil Karpiński Opublikowane przez: