Już niedługo, a dokładnie 28 maja, na jeden dzień będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie filmów może nawet lepiej. Pomysłodawcą i realizatorem całego projektu jest Zrzeszenie Studentów Polskich – organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Samochodowy Rajd Uliczny znany także jako, SRU to ogromna impreza – na skalę całego miasta, ale nie tylko. Wieść o projekcie rozeszła się już do różnych zakątków Europy, a nawet całego świata. [addAdSense]


Jednak na czym to wydarzenia dokładnie polega?
Samochodowy Rajd Uliczny to event, który ma być nie tylko świetną zabawą dla fanów motoryzacji, ale także okazją do integracji wrocławskiego środowiska akademickiego. W tegorocznej edycji wystartuje 50 drużyn z różnych uczelni wyższych w naszym mieście, a Wrocław zamieni się na 1 dzień w wielki bal przebierańców. Każda drużyna będzie miała za zadanie przebrać siebie oraz samochód w wybranym przez siebie motywie.

 

Wszyscy spotkają się na parkingu Stadionu Wrocławskiego, gdzie odbędzie się otwarcie zabawy. Do wykonania będą zadania rozmieszczone na terenie całego miasta, w których przyda się spryt, kreatywność, a przede wszystkim to czego nie brakuje nigdy studentom czyli poczucie humoru. Wygrają najlepsi!

Dla uczestników organizatorzy przewidują wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, które na razie pozostają niespodzianką.
Zapisy ruszają już w poniedziałek tj. 24.04 o godzinie 21:00!. Zajrzyjcie na fanpage Samochodowego Rajdu Ulicznego na facebooku, aby być na bieżąco. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, ciekawostek i konkursów.

 

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/413123075721124/
Filmik SRU 2016:
https://www.youtube.com/watch?v=awts9Z7N9Qw

 

 

 

Foto/tekst: mat. prasowy objęty patronatem.