Wrocławscy motocykliści mają powód do radości: w ten weekend czekają ich dwie połączone imprezy w przestrzeni przy al. Sobieskiego 5. Liberty Motors zaprasza na KTM Roadshow Street i na urodziny sklepu motocyklowego Liberty MotoStore. Co więcej – jest to impreza nie tylko dla motocyklistów, ponieważ zaplanowane atrakcje czekają na całe rodziny. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

W najbliższy weekend warto zarezerwować czas na motocyklową przygodę. Liberty MotoStore i KTM Liberty Motors przygotowały nie jedno, a dwa niezwykłe wydarzenia, które odbędą się 20-21 maja we Wrocławiu przy al. Sobieskiego 5. To nie zwykła impreza, a prawdziwa uczta dla fanów motocykli, pełna atrakcji i niepowtarzalnych prezentów. W programie urodziny sklepu motocyklowego oraz druga edycja największych testów motocykli marki KTM w Polsce – KTM Roadshow Street. Wspaniała zabawa i emocje gwarantowane.

Atrakcje dla motocyklistów i nie tylko

Jakich konkretnie atrakcji można się spodziewać? Przygotowano zarówno coś dla dzieci, jak i dorosłych. Na miejscu będzie można skorzystać ze specjalnych tras do testowania motorków Husqvarna eDrive, które zyskują w tym sezonie coraz większą popularność i przekonują do siebie kolejne rodziny. Warto wybrać się i sprawdzić, co maluch sądzi o takim prezencie. Zaplanowano też jazdy z przewodnikiem, prezentacje, food trucki i wiele więcej. Czas spędzany przy al. Sobieskiego umili przyjemna muzyka.

MotoGP, strefa relaksu Shoei, testy motocykli KTM

Teraz coś dla motocyklistów – wśród atrakcji znajduje się prezentacja motocykla MotoGP Daniego Pedrosy. Marka kasków premium Shoei przygotowała specjalną strefę z leżakami, gdzie poza odpoczynkiem w doborowych towarzystwie, będzie można z bliska poznać najnowsze technologie dopasowania kasków. W namiocie dostępne będą również hitowe modele kasków na testy, w tym: sportowy X-SPR Pro, NXR 2, Neotec 2, GT-Air 2. Shoei sprezentuje Pakiety prezentowe pierwszym 10 osobom, które zdecydują się kupić kask.

Jeżeli już mowa o prezentach, Liberty MotoStore wraca ze swoim konkursem paragonowym, który w zeszłym roku stanowił jedną z ulubionych atrakcji. W ciągu dwóch dni wystarczy zarejestrować paragon i odpowiedzieć na pytanie, aby wziąć udział w losowaniu nagród, których motocyklistom nie trzeba przedstawiać: kaski Shoei, Schuberth S3, premierowy model HJC R-PHA-71, odzież Rukka, plecak motocyklowy Spyke. Na wszystkich chętnych czeka także niepowtarzalna oferta specjalnych rabatów, które pomogą zaoszczędzić na zakupach.

Motocyklowe święto już w ten weekend

Na motocyklistów czeka świetna atmosfera i zajęcie dla całej rodziny. Wydarzenie rozpoczyna się w sobotę (20 maja) o godz. 10:00 i potrwa do niedzielnego popołudnia (21 maja).

Sprawdź ofertę sklepu TUTAJ.

Foto: mat. Liberty MotoStore
Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Liberty MotoStore