Woosabi Urban Oasis przy ul. Włodkowica 21 to prawdziwa miejska oaza. Egzotyczne wnętrze i pełne zieleni patio zdecydowanie pozwalają odciąć się od wielkomiejskiego zgiełku i odpocząć w przyjemnych okolicznościach. Szczególnie podczas intensywnego dnia w pracy, pełnym spotkań i spraw do załatwienia na mieście, Woosabi będzie idealnym wyborem na lunch, który pobudzi apetyt i zmotywuje do dalszego działania.

Prawdziwa miejska oaza

Wrocławska ulica Włodkowica często nazywana jest jedną z najsmaczniejszych ulic we Wrocławiu, ponieważ to właśnie przy niej znajduje się wiele popularnych wśród mieszkańców i turystów restauracji. Wśród nich Woosabi – lokal chętnie wybierany na obiad z bliskimi, randkę z drugą połówką, a także weekendowe wyjście, podczas którego można wyluzować się przy muzyce i autorskich koktajlach.

Egzotyczne, przestronne wnętrze pełne zieleni i roślinnych motywów sprawia, że pośrodku zabieganego dnia można chociaż na chwilę odetchnąć i zapomnieć o obowiązkach. Przy okazji wiosennej pogody i pierwszych promieni słońca warto wybrać stolik na zacisznym patio, gdzie czas płynie bardziej leniwie. Tym bardziej, że na świeżym powietrzu odkrywanie smaków azjatyckiej kuchni będzie jeszcze przyjemniejsze.

woosabi wroclaw 2
woosabi wroclaw 2

Azjatyckie menu lunchowe

Menu lunchowe jest dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-16:00. W karcie znajduje się wiele apetycznych pozycji, więc każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. Bułeczki bao w zestawie z zupą miso, wrap z frytkami – klasycznymi ziemniaczanymi lub z batatów, aż wreszcie azjatyckie bowle – wypełnione po brzegi ryżem w towarzystwie świeżych dodatków lub pikantne tajskie curry doprawione aromatycznymi przyprawami. To oczywiście tylko kilka spośród ciekawych, lunchowych propozycji, których ceny zaczynają się już od 26 złotych.

Poszczególne dania można zamówić w wersji mięsnej – na przykład z kurczakiem albo wołowiną bulgogi, a także w wersji wege – z tofu lub warzywami. Różnorodność menu sprawia, że wychodząc na lunch grupą znajomych, każdy, bez względu na preferencje, wybierze coś smacznego dla siebie. Co więcej, w ramach oferty lunchowej można zamówić zupę miso lub sałatkę za 8 zł, a zieloną herbatę za 7 zł.

Woosabi o każdej porze dnia

W ciągu dnia goście w Woosabi odkrywają na talerzach azjatyckie smaki i popijają egzotyczne soki lub napary. Wieczorami klimat nieco się zmienia – przygaszone światła, podkręcona muzyka, przekąski, a do tego autorskie koktajle. Całość sprawia, że długi dzień można zakończyć w dobrej atmosferze. Dużo się tu dzieje również w weekendy, gdy do wrażeń smakowych dołączają muzyczne, w postaci cyklicznych setów DJ-skich. Jednak o tym wszystkim najlepiej przekonać się osobiście, odwiedzając restaurację w dogodnej dla siebie porze dnia.

Warto również wspomnieć, że Woosabi jest zwierzakolubne, zatem każdy pupil jest tu mile widziany.

Adres: Woosabi Good Vibes Lounge, ul. Włodkowica 21
Godziny otwarcia:
– poniedziałek-czwartek godz. 12:00-24:00
– piątek-sobota godz. 12:00-2:00

Facebook: https://www.facebook.com/woosabipl
Instagram: https://www.instagram.com/woosabi.pl/
Strona internetowa: https://woosabi.pl/wroclaw/

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.