Poszukiwana kobieta to Adila Mehdiyeva, obywatelka Azerbejdżanu, która od ponad roku mieszka i pracuje we Wrocławiu. W niedzielę (17 grudnia) 28-latka opuściła wraz z 2-miesięcznym synem swoje miejsce zamieszkania przy ul. Sikorskiego i do chwili obecnej nie powróciła.

Adila Mehdiyeva ma długie ciemne włosy z jasnymi pasemkami, brązowe oczy, 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia była ubrana w kurtkę koloru zielonego z kapturem, czarne spodnie dresowe oraz jasne buty.

Osoby, które w dniu 17 grudnia br. w godzinach 19:20-20:00 widziały zaginiona kobietę o podanym rysopisie wraz z dzieckiem na rękach w okolicy ulicy Sikorskiego, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji – apeluje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Poszukiwania prowadzi również Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ratownicy przeszukują Odrę z wykorzystaniem sonaru holowanego.

Jak można przeczytać na facebookowym profilu „Gdziekolwiek jesteś”, który udziela pomocy i wsparcia rodzinom osób zaginionych, Adila ma epizody depresyjne i może potrzebować pilnej pomocy medycznej. Kobieta słabo mówi w języku polskim, porozumiewa się w języku angielskim.

 

Foto: Facebook/Gdziekolwiek Jesteś / Dolnośląskie WOPR