Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek poszukują 89-letniego mieszkańca Wrocławia, cierpiącego na chorobę Alzheimera. Stanisław Chomicz był ostatni raz widziany w środę (12 kwietnia) około godziny 17:00 w okolicy skweru przy ul. Wróblej. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania.

W dniu zaginięcia mężczyzna miał na sobie granatową kurtkę, ciemno-szary kaszkiet, spodnie z materiału koloru ciemnego oraz ciemne buty. Pan Stanisław ma krótkie, siwe włosy, około 185 cm wzrostu, normalną budowę ciała, a na lewym nadgarstku tatuaż w postaci czarnych kropek.

Policjanci apelują, by w przypadku odnalezienia mężczyzny skontaktować się z dyżurnym KP Wrocław-Grabiszynek pod numerem telefonu: 47 87 155 00 lub 47 87 155 01, bądź z najbliższą jednostką Policji.

AKTUALIZACJA:

Wrocławscy policjanci odnaleźli zaginionego 89-latka na wrocławskim Rynku, a poszukiwania trwały niespełna dobę. Jak informuje st. asp. Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu, dobra koordynacja działań prowadzona przez Zespół Dyżurnych z komisariatu na wrocławskiej starówce oraz patrolu prewencji z tej jednostki, pozwoliła na potwierdzenie miejsca przebywania, a w konsekwencji dotarcia do poszukiwanego mężczyzny. Pan Stanisław trafił już pod opiekę rodziny.

 

Foto: mat. KMP Wrocław