Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. W świątecznej gorączce przygotowań, często zapominamy jednak o dobrym zabezpieczeniu swojego mienia.

To czy możemy czuć się bezpiecznie zależy tylko i wyłącznie od nas. Policja przestrzega – grudzień to najgorszy okres, trwają wtedy największe złodziejskie żniwa. Niestety nie dotyczą one tylko i wyłącznie kradzieży w centrach handlowych… 

Do rodziny albo do ciepłych krajów… Niestety to, jakie miejsce destynacji
wybierzemy podczas swojego świątecznego wypoczynku nie interesuje złodziei. Celem jest tutaj opuszczony na kilka dni dom. Dobre systemy alarmowe czy specjalistyczne zamki w drzwiach mogą nie wystarczyć. Złodzieje cały czas znajdują coraz to nowe sposoby na pokonanie naszych domowych zabezpieczeń.

We Wrocławiu, znajdziemy jednak miejsce, w którym możemy być w pełni spokojni o nasze kosztowności – 24Sejf.
Jako jedyna tego typu firma na Dolnym Śląsku, 24Sejf oferuje wynajem bezpiecznych skrytek depozytowych. Jako jedyna zaś firma w Polsce, gwarantuje całodobowy dostęp do skarbca, bez dodatkowych, ukrytych kosztów.

Bezpieczeństwo stawiane jest tutaj na pierwszym miejscu – gwarantują je najnowsze systemy zabezpieczeń oraz 24 godzinna fizyczna ochrona realizowana przez uzbrojoną służbę. Siedziba firmy, znajduje się przy ulicy Krakowskiej 52 we Wrocławiu, lokalizacja ta umożliwia dogodny dojazd z każdego punktu miasta.

Pomieszczenie, gdzie znajdują się skrytki spełnia wszystkie potrzebne wymogi,
takie same jak w bankowych skarbcach – posiada niską wilgotność oraz temperaturę utrzymaną na poziomie 20 stopni Celsjusza. Wynajmujący, może mieć więc pewność, że wszystkie przechowywane w jego skrytce kosztowności czy inne wartościowe przedmioty będą bezpieczne.

Firma gwarantuje wynajem skrytek w czterech rozmiarach.
W grudniu przygotowała dla swoich Klientów specjalną ofertę – 15% rabatu na
wynajem dowolnej skrytki depozytowej (obejmuje wynajem skrytek do roku czasu). Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia 2018 roku.
Polecamy zapoznać się z ofertą firmy 24Sejf i spędzić te Święta spokojnie, w
rodzinnym gronie.

https://24sejf.pl

 

 

Artykuł sponsorowany.