Woosabi Good Vibes Lounge przy ul. Świdnickiej 28 to dobrze znana wielu wrocławianom restauracja. Gości przyciąga nie tylko zachwycające wnętrze, ale także azjatyckie smaki i autorskie koktajle. Nie każdy jednak wie, że od niedawna Woosabi serwuje również śniadania, dzięki czemu każdy dzień można rozpocząć smacznie i przyjemnie. Do wyboru jest mnóstwo śniadaniowych pozycji – zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko. Co więcej, kawę lub herbatę do porannego posiłku można zamówić jedynie za 3 złote.

Wnętrze, które robi wrażenie

Restauracja przy ul. Świdnickiej 28 chętnie wybierana jest przez wrocławian, by spędzić miło czas z przyjaciółmi, zabrać drugą połówkę na randkę lub zjeść lunch ze znajomymi z pracy. Przepiękne wnętrze i niepowtarzalna atmosfera robią wrażenie już od samego wejścia. Mnóstwo zieleni, zdobione lampy, wyjątkowy sufit, wygodne kanapy – połączenie tych elementów wprowadza wyjątkowy i przytulny klimat. Od niedawna, poza popołudniami i wieczorami, w tak przyjemnych okolicznościach można również rozpocząć swój dzień. Wszystko za sprawą śniadań, które Woosabi serwuje od niedawna.

Śniadania azjatyckie, wytrawne i na słodko – dla każdego coś pysznego

Śniadania w Woosabi Good Vibes Lounge dostępne są codziennie między godziną 9:00 a 12:00. Do wyboru jest sporo pozycji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszą część śniadaniowego menu stanowią smaki azjatyckie w postaci porannych bułeczek bao: z hummusem i jajkiem w koszulce, frankfurterką w pikantno-słodkim sosie, guacamole i jajkiem sadzonym, a także z łososiem lub bekonem. Wszystkie pełne świeżych warzyw i innych smacznych dodatków.

Propozycje wytrawne to m.in. tosty z chleba na zakwasie w towarzystwie różnych dodatków, takich jak guacamole, jajka, warzywa, łosoś, bekon, omlet tamago czy sałatka z zaskakującym mango-vinegretem. Bardzo głodni powinni zdecydować się na „Power Plate”, czyli talerz wypełniony smakołykami: jajko sadzone, frankfurterki, ser, awokado, hummus, porcja chleba, sałatka z mango-vinegretem i sałatka owocowa. Taka porcja zdecydowanie zaspokoi apetyt.

Na miłośników słodkich poranków czeka tost francuski na chałce z musem owocowym i domowym crème fraîche lub „Granola Bowl” z domową granolą i owocami. Jednak to nie wszystko, ponieważ w porze śniadaniowej dostępne są również desery z karty Woosabi, takie jak „Matcha Tiramisu”, wypiekana na miejscu beza z musem z marakui i owocami czy kremowy mus czekoladowy przełożony curdem z marakui.

Leniwe poranki i atrakcyjne ceny

Dzięki temu, że śniadania przy ul. Świdnickiej 28 serwowane są aż do 12:00, zdążą na nie nawet te osoby, które nie przepadają za wczesnymi pobudkami. Różnorodność propozycji sprawia, że wybierając się na śniadanie z bliskimi, każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy lubi śniadania wytrawne, czy w wersji na słodko. Ceny rozpoczynają się już od 19 złotych za poranne bao, a kawę lub herbatę do każdej pozycji śniadaniowej można zamówić za 3 złote.

woosabi 8

Warto również wspomnieć, że Woosabi jest zwierzakolubne, zatem na śniadanie można wpaść na przykład podczas porannego spaceru z czworonogiem.

Adres: Woosabi Good Vibes Lounge, ul. Świdnicka 28

Godziny otwarcia:
– poniedziałek-czwartek godz. 9:00-24:00
– piątek-sobota godz. 9:00-3:00
– niedziela godz. 9:00-23:00

Facebook: https://www.facebook.com/woosabipl
Instagram: https://www.instagram.com/woosabi.pl/
Strona internetowa: https://woosabi.pl/lounge/

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.