Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec opublikowali wizerunek mężczyzny, którego odnaleźli w we wtorek (26 marca) na jednej z klatek schodowych przy ul. Haukego-Bosaka. Kontakt z nim jest utrudniony, a na wszystkie zadawane pytania odpowiada, że nie pamięta, dlatego do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości.

Mężczyzna ma około 25-35 lat, 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, blond włosy, niebieskie oczy, a na twarzy kilkunastodniowy zarost. W dniu odnalezienia miał na sobie brązowy sweter we wzory, szare spodnie jeansowe i brązowe, zniszczone buty. Posiada również podłużne blizny na lewym przedramieniu, po jego wewnętrznej stronie.

Jak udało się ustalić policjantom, mężczyzna od kilkunastu dni przebywał na terenie Przedmieścia Oławskiego, nocując najczęściej na klatach schodowych.

Osoby, które znają mężczyznę lub jego dane, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec pod numerem tel. 47 871 43 44 / 47 871 39 43 lub pod numerem alarmowym 112, bądź najbliższą jednostką Policji. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

mezczyzna odnaleziony na przedmiesciu olawskim

 

Foto: mat. KMP Wrocław