W ramach akcji #TrójkolorowaKrew każda osoba, która w listopadzie odda krew we Wrocławskim Centrum Krwiodawstwa, otrzyma podwójny voucher na mecz WKS-u, ważny do końca 2021 roku.

Najcenniejszy lek każdy z nas ma w sobie – to krew, która jest stale potrzebna do ratowania zdrowia i życia. W szpitalach i bankach krwi często jej jednak brakuje, dlatego Śląsk Wrocław kolejny raz zachęca do honorowego oddawania krwi. W ramach akcji każdy krwiodawca może otrzymać podwójny voucher na mecze Śląska Wrocław w 2021 roku.

Vouchery ważne są do końca roku i można wymienić je na jeden z trzech domowych meczów WKS-u:

– z Jagiellonią Białystok (5 listopada, godz. 20:30),
– ze Stalą Mielec (27 listopada, godz. 15:00),
– z Cracovią (17-19 grudnia).

Cały listopad upłynie pod hasłem #TrójkolorowaKrew. Mamy nadzieję, że jak najwięcej kibiców i nie tylko pójdzie za przykładem chociażby trenera Jacka Magiery i zdecyduje się na ten ważny oraz niezwykle potrzebny krok. A w ramach prezentu otrzyma nie tylko tradycyjne drobne upominki i kilka tabliczek czekolady, ale i możliwość dopingowania wrocławskiego klubu zupełnie bezpłatnie – zachęca WKS.

Akcja trwa od 2 do 30 listopada w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9. Tylko tam za oddanie krwi wręczane będą podwójne vouchery na mecze WKS-u.

  • Krew pełną można oddawać od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:30 lub w soboty od 7:30 do 12:00,
  • Płytki krwi są pobierane od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-12:00,
  • Osocze można oddawać od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:00 lub w soboty od 7:30 do 11:00.

 

Źródło: WKS Śląsk Wrocław