Rok 2020 nie sprzyjał podróżowaniu ani wakacyjnym wyjazdom. Teraz, kiedy zima zbliża się wielkimi krokami, odczuwamy zmęczenie jeszcze bardziej. Święta to na szczęście czas, w którym sprawiamy radość swoim bliskim, ale wiele z nas pozwala sobie też na coś miłego dla siebie! Pomysłów nie brakuje, ale coraz więcej osób decyduje się zadbanie o siebie, czy chwilę relaksu. 

Nasza propozycja?

Sposób na to, by nie wyjeżdżając z Wrocławia, poczuć się przez moment jak na luksusowych wakacjach, ale jednocześnie zadbać o siebie i złapać oddech. Czyli? Odwiedzić sprawdzony salon kosmetyczny, taki jak Instytut Zdrowia i Urody Yasumi Legnicka we Wrocławiu, który łączy ze sobą salon kosmetyczny i japońskie SPA.

Dlaczego akurat ten gabinet?

Yasumi Legnicka to przytulne miejsce utrzymane w japońskiej estetyce, gdzie od samego wejścia zajmuje się nami doświadczona kosmetolog. Umówiony zabieg zawsze jest konsultowany na samej wizycie, tak, by upewnić się, że sprosta naszym wymaganiom i potrzebom naszej skóry. Dla tych, którzy mają czas, czeka filiżanka kawy, herbaty, czy kieliszek musującego wina, które pomogą nam przejść w stan odprężenia. W końcu “Yasumi” po japońsku oznacza relaks, więc jest to dla nich największym priorytetem.

Remedium na chłodne dni mogą okazać się rozgrzewające masaże, zabiegi na ciało, czy nawilżające rytuały na twarz, której skóra zmaga się na co dzień z wysuszającym chłodem. Dla tych, którzy już myślą o Bożym Narodzeniu –  świąteczny manicure i pedicure! Zima to także okres, kiedy w salonach królują zabiegi oczyszczające z kwasami, które są jedną z najwydajniejszych taktyk walki z niedoskonałościami cery. W Yasumi znajdziecie też zabiegi wykorzystujące japońskie receptury i metody pielęgnacji, których niełatwo znaleźć gdzieś indziej.

Chcesz podarować relaks komuś innemu?

Świetnym rozwiązaniem będzie świąteczny karnet OPEN na zabiegi, który działa podobnie do bonu podarunkowego! Obdarowany wykorzystać go może na dowolny zabieg w ofercie gabinetu, a jego wartość zawsze znacznie przewyższa cenę. Obecnie w Yasumi Legnicka znajdziecie rewelacyjną promocję – za karnet o wartości 350zł zapłacicie jedynie 200zł, resztę dostajecie w prezencie od gabinetu.

 

Warto również śledzić ich stronę internetową oraz fanpage na Facebooku, gdzie regularnie pojawiają się promocje, okazje oraz nowości w ofercie salonu.

Adres: Wrocław ul. Legnicka 52