Dokładnie 1 lutego serwis LUNCH24.com będzie świętował swoje 2 urodziny. Ten zapewniający dostawę jedzenia portal znacząco różni się od pozostałych “gigantów sceny”.

Przede wszystkim powstał we Wrocławiu i jest jedynym tego typu lokalnym serwisem. Najważniejsza różnica to jednak kwestia logistyki, LUNCH24.com posiada własną flotę 12 samochodów oraz kilku rowerów, dzięki którym proces dostawy został maksymalnie zoptymalizowany na warunki panujące we Wrocławiu przez cały rok. 

Kolejna różnica pojawiająca się przy składaniu zamówienia to formy płatności – tutaj są wyjątkowo elastyczne. Mamy kilka możliwości: możemy zapłacić kartą online (możemy podpiąć kartę do konta), lub kartą albo gotówką kurierowi, przy odbiorze zamówienia.

W ofercie serwisu znajdziecie ok. 70 restauracji, spośród których macie do wyboru dosłownie wszystko na co możecie mieć akurat ochotę. Dania tajskie, indyjskie, polskie, a nawet propozycje koreańskie. Pizzę, kebaby, burgery, sushi – jest z czego wybierać. 

Czas dostawy jaki gwarantuje firma to 45 minut od momentu złożenia zamówienia.

Bez względu na porę roku i wielkość Waszego zamówienia zostanie ono dostarczone w nienaruszonym stanie i na czas. Firma jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w dostawie lunchy do biur, oczywiście zamówienia powyżej określonej kwoty docierają do klientów samochodami. 

Zdecydowaliśmy się zamówić do naszego biura kilka pizz z Minipizza.pl. Po pobraniu aplikacji w prosty sposób już po 2 minutach wiedziałem, kiedy otrzymam zamówienie. Mogłem także śledzić na bieżąco postępy kuriera na mapie. Wybrałem opcję płatności kartą u kuriera, który zawsze posiada terminal zbliżeniowy obsługujący również płatności Google Pay i Apple Pay, więc wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Cały proces zamknął się w 42 minutach.

Kolejny raz LUNCH24.com nas nie zawiódł, a do naszego biura w centrum pizze dotarły w nienaruszonym stanie – smaczne i gorące. W aplikacji istnieje możliwość oceny zamówienia w skali od 1 do 5 gwiazdek. My dajemy zasłużone 5 i z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z usług LUNCH24.com.

P.S. – mamy dla Was kod na darmową dostawę: MIEJSCAWEWROCLAWIU

Kod jest ważny do 31.03, wpisujcie go w formularzu zamówienia, smacznego.

Strona www: http://lunch24.com

Facebook: LINK

 

Artykuł sponsorowany