Wrocławski EkoBazar znajduje się w klimatycznych przestrzeniach postindustrialnej Tęczowej 57. Co sobotę można dostać tam ekologiczne produkty z certyfikowanych gospodarstw rolnych z Dolnego Śląska.
Znajduje się tam ok. 30 wystawców sprzedających produkty ekologiczne, własne domowe przetwory, regionalne przysmaki i inne eko-cuda. Zarówno weganie jak i mięsożercy znajdą tutaj dla siebie coś smacznego i zdrowego. 
W trakcie porannych zakupów warto wypróbować świeżo palonej kawy lub zjeść śniadanie w znajdującym się tam EkoBistro, w którym często odbywają się mini koncerty muzyki na żywo. Wszyscy wystawcy tworzą jedną EkoBazarową rodzinę, a atmosfera jaka tam panuje przyciąga z tygodnia na tydzień coraz więcej wrocławian.

EkoBazar czynny jest soboty w godz. 8:00 – 16:00. Na zakupy można spokojnie przyjechać autem, przed obiektem znajduje się spory parking.

 

W związku ze zbliżającą się Wielkanocą w czwartek, 29 marca w godz. 7:00 – 18:00 odbędzie się świąteczna edycja bazaru, podczas której sprzedawane będą produkty szczególnie przydatne do przygotowania świątecznych potraw.

EkoBazar – ul. Tęczowa 57

https://www.facebook.com/ekobazarwroclaw

https://www.instagram.com/ekobazarwroclaw

http://ekobazarwroclaw.com

Czynny w każdą sobotę od 8:00 do 16:00

 

Artykuł sponsorowany