Przed nami już ostatnia, szósta w tym roku impreza z cyklu Gastro Miasto na Placu Społecznym. Od 27 do 29 września wrocławianie będa mieli okazję, aby kulinarnie i kulturalnie przywitać jesień w centrum miasta.

Szósty tegoroczny weekend z Gastro Miasto na Placu Społecznym to przede wszystkim możliwość przeżycia niezapomnianych doświadczeń kulinarnych na jednym z największych zielonych placów w mieście, w towarzystwie przygrywającej na żywo muzyki. Gastro Miasto zaprezentuje jak zawsze najciekawszą twarz wrocławskiej gastronomii – nowoczesną, luźną, bezpośrednio związaną z ulicznym jedzeniem z całego świata, przygotowywanym przez najlepsze restauracje w swoich kategoriach.
Na zielonych terenach Placu Społecznego pojawi się ponad 20 wystawców, którzy sprawią, że ostatni wakacyjny weekend będzie smakowity i pozwoli powrócić myślami do skończonych dopiero co wakacji. Wśród przedstawicieli restauracji i food trucków znajdą się popularne wrocławskie koncepty: Pizzeria Mania Smaku, Thali, PANCZO, Balkan Burger, Chingu – Korean BBQ, Craftova, Seafood Bar&Market, Jungle kuchnia azjatycka, Izumi Sushi Wrocław, HulThai, Okami, Ajvar Restauracja, Yakitori, Kebab Lab. Podczas planowanych słonecznych dni nie zabraknie również lodów z najpopularniejszej lodziarni KRASNOLÓD, rzemieślnicze piwo zapewni wrocławski browar rzemieślniczy wBrew, a kolorowymi koktajlami oczy i podniebienia cieszyć będzie Rumbar.
Gastro Miasto to cykliczna impreza kulinarno-rozrywkowa, wyrózniająca się staranną selekcją uznanych wrocławskich restauracji, a także luźnym, rodzinnym klimatem w godzinach popołudniowych, przeistaczającym się wraz z zachodzącym słońcem w spokojną zabawę pod gołym niebem przy muzyce serwowanej przez popularnych DJ-ów. Tym razem pojawią się także muzycy grający na żywo. W piątek wieczorem zaśpiewają na żywo Asia KWaśnik i Tomasz Jedrzejewski, natomiast w sobotę czas gościom Gastro Miasto umili doskonale znana z poprzedniego sezonu imprezy Alicja Janosz w duecie z Łukaszem Damrychem. W niedzielę chilloutowy klimat podtrzyma efektownie grająca na skrzypcach Sara Derejczyk.
Gastro Miasto vol. 6
Plac Społeczny, Mazowiecka 17
27-29  września  2019
  • piątek od 17 do 1
  • sobota od 12 do 1
  • niedziela od 12 do 21
Foto: Mat. prasowy