Już w najbliższą niedzielę (7 maja) o godzinie 12:00 rozpocznie się Wielki Wrocławski Spacer organizowany przez redakcję portalu Miejsca we Wrocławiu. Spacer poprowadzi przewodnik miejski, który przedstawi ciekawostki i ujawni tajemnice skrywane przez alejki Parku Szczytnickiego. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, mile widziane są również czworonogi.

Każdy, kto nie ma jeszcze planów na najbliższą niedzielę (7 maja), a chciałby wziąć udział w ciekawym wydarzeniu i przy okazji spędzić czas w miłych okolicznościach przyrody, powinien przyjść na Wielki Wrocławski Spacer, podczas którego miejski przewodnik opowie o interesujących obiektach znajdujących się na terenie Parku Szczytnickiego i w jego okolicach.

Podczas spaceru przewodnik przybliży m.in. historię drewnianego kościółka, a także ujawni, gdzie znajdował się dawny amfiteatr. Jedno jest pewne – będzie ciekawie!

Wielki Wrocławski Spacer to wydarzenie, które pozwala na spędzenie czasu aktywnie na świeżym powietrzu, a przy okazji daje możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat Wrocławia – jest więc idealnym pomysłem na niedzielne popołudnie. Mile widziane są całe rodziny, w tym zwierzaki, grupy znajomych, pary czy indywidualni miłośnicy Wrocławia – uogólniając wszyscy! Nie ma żadnych limitów wiekowych, a wstęp jest całkowicie bezpłatny. Nie trzeba się również zapisywać, wystarczy przyjść o godzinie 12:00 na miejsce zbiórki – plac pod Iglicą.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/599978535404084

Wstęp: bezpłatny
Kiedy: niedziela (7 maja), start o godzinie 12:00
Gdzie: zbiórka przy Iglicy (Hala Stulecia)
Prowadzenie: przewodnik miejski Sebastian Bagiński

 

Foto: Zbiory Fotopolska