Czas na porządną imprezę! Do Wrocławia zawita Eskowy londyński autobus, który ma Was rozbawić do szaleństwa. Startujemy 20 lipca!

Pierwszy przystanek to Aquapark Wrocław, na który będzie czekać na Was Eskowy autobus od 12.00 -16.00. Drugi przystanek to WakePark Wroclaw, gdzie rozkręcimy imprezę do białego rana! Start godzina 18.00 – ….
Na antenie Radia ESKA WROCŁAW będą do zdobycia specjalne wejściówki. Impreza „All Inclusive” na autobusie w trakcie przejazdu po Wrocławiu, odbędzie się od 16.30-17.30, następnie pojedziemy na teren imprezy – Wakepark Wrocław.
Osoby, które nie zdobędą zaproszeń na antenie, będą mogły do nas dojechać specjalną Taksówką przygotowaną przez nasz portal – Miejsca we Wrocławiu. Pierwsze dziesięć osób, które zarezerwuje sobie MWW Taxi, leci za free! Zgłoszenia przyjmujemy na fanpage: MWW TAXI

Na terenie Wakeparku zostanie specjalnie przygotowana ogromna strefa do porządnego imprezowania! Wakepark Wrocław zafunduje dedykowane menu wszystkim, którzy będą się razem z nami bawić.

Na scenie wystąpią:

WORO x CZERSKY https://www.youtube.com/watch?v=8b-Urc3UYK0

Tej imprezy nie można przegapić – WSTĘP NA IMPREZĘ WOLNY.

W niedzielę autobus możecie namierzyć przy kąpielisku Orbita, będzie tam na Was czekać od 12.00 do 17.00. Bardzo ważna informacja! – W przypadku braku warunków atmosferycznych do przeprowadzenia wydarzenia poinformujemy Was o tym na wydarzeniu: TUTAJ

Zapraszają WakePark Wroclaw ,Radio ESKA, Sinners, Miejsca we Wrocławiu.