Gastro Miasto już trzeci raz w 2019 roku odbywać się będzie na Placu Społecznym. Od 12 do 14 lipca. Gastro Miasto kulinarnie, muzycznie i filmowo przywita wakacje oraz gości w samym centrum miasta – na Placu Społecznym.

Trzeci tegoroczny weekend z Gastro Miasto na Placu Społecznym upłynie na świętowaniu wakacyjnego okresu w zielonej oazie w centrum miasta. Gastro Miasto zaprezentuje jak zawsze najciekawszą twarz wrocławskiej gastronomii – nowoczesną, luźną, nawiązującą do ulicznego jedzenia z całego świata, a jednocześnie reprezentowaną przez najlepsze restauracje w swoich kategoriach. Na zielonych terenach Placu Społecznego pojawi się ponad 20 wystawców, którzy sprawią, że wakacyjny weekend będzie smaczny, oryginalny oraz wyjątkowy.

Wśród przedstawicieli restauracji i food trucków znajdą się:

Raj Pstrąga, Pizzeria Mania Smaku, Thali, PANCZO, Chingu – Korean BBQ, Craftova, Seafood Bar&Market, Jaffa Bar&Market, Petits Fours Café, Izumi Sushi Wrocław, HulThai, Balkan Burger, Ajvar Restauracja, Mo’jo sandwiches, Wartburger, Piotr Gładczak. Podczas upalnych dni nie zabraknie lodów z najpopularniejszej lodziarni KRASNOLÓD, rzemieślnicze piwo poleje się z kranów wrocławskiego browaru wBrew, winem zajmą się specjaliści ze Skarbca Bachusa, a kolorowymi koktajlami oczy i podniebienia cieszyć będzie Rumbar.

Gastro Miasto to cykliczna impreza kulinarno-rozrywkowa, wyróżniająca się staranną selekcją uznanych wrocławskich restauracji, a także luźnym, rodzinnym klimatem w godzinach popołudniowych, przeistaczającym się wraz z zachodzącym słońcem w spokojną zabawę pod gołym niebem przy muzyce serwowanej przez popularnych DJ-ów – DJ Endless, Feel-x i Dj-Skipless. Nowością będzie parkiet dla wszystkich chętnych, którzy będą mieli ochotę na tańce pod chmurką w samym środku miasta.

Gastro Miasto vol. 3
Plac Społeczny, Mazowiecka 17
12, 13, 14 lpca 2019
– piątek od 17 do 24
– sobota od 12 do 1
– niedziela od 12 do 21
Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ