Wodniacy powstali z pasji do turystyki wodnej i szkoleń motorowodnych w Europejskiej Stolicy Kultury, samym sercu Dolnego Śląska. Wodniacy dysponują profesjonalnym i eleganckim sprzętem wodnym, wykwalifikowaną kadrą oraz bogatym doświadczeniem. 

Kurs na patent sternika motorowodnego – Wrocław 

Wrocław i Odra oferują wiele, jeżeli chodzi o szkolenie motorowodne. Wodniacy przeprowadzają kursy na ekskluzywnym, nowym jachcie motorowym ze 150 konnym silnikiem. Kursanci zyskują wiedzę i umiejętności niezbędne do pływania jachtem motorowym po wodach morskich o długości do 12 metrów, w odległości do 2 mil morskich od brzegu w porze dziennej oraz po wodach śródlądowych. Wrocław jest właściwy do zrobienia kursu i patentu motorowodnego. Odra, czyli rzeka jest najtrudniejszym akwenem do nawigacji statkiem. Ucząc się tu, poradzisz sobie wszędzie. Adepci sztuki motorowodnej  u Wodniaków uczą się teorii z autorskiego kursu online, a całodniowa praktyka to aż 9 godzin manewrów.

 

Rejsy po Wrocławiu

Rejsy motorówką po Odrze to znakomity pomysł. Miasto wygląda z tej perspektywy wspaniale i oferuje dokładny ogląd wielu ważnych zabytków. Proponowana łódź jest nowa, komfortowa i elegancka! To świetna okazja do zrobienia przepięknych zdjęć, zrelaksowania się na świeżym powietrzu oraz do wspólnej zabawy z bliskimi! Planujesz romantyczny wieczór we dwoje, zaręczyny lub spotkanie biznesowe? Oferta Wodniaków jest dla Ciebie.

1/4

 

Pływający pączek

Będąc blisko branży wodnej, wiemy, że hasło „imprezy na wodzie Wrocław” należy do czołówki lokalnych wyszukiwań atrakcji. Gdy planujemy wolny czas we Wrocławiu, ta wyjątkowa i oryginalna łódź będzie niezastąpiona! Statek pomieści do 10 osób i nie wymaga żadnych uprawnień. W pływającym pączku znajdziemy głośniki bluetooth, oświetlenie LED, kamizelki ratunkowe oraz rozkładany parasol. Uchwyty na kubki zapobiegną rozlewaniu się napojów. Jeżeli organizujesz wieczór panieński lub kawalerski we Wrocławiu, pływający pączek może być Twój!

 

Foto: Wodniacy