Rada Osiedla Przedmieście Oławskie zaprasza na bezpłatne rejsy po Odrze, organizowane w ramach wrocławskiego Funduszu Czasu Wolnego. Poza wodnymi atrakcjami, na mieszkańców czekać będzie również integracja przy ognisku.

Zapraszamy wszystkich amatorów wodniackich atrakcji i nadrzecznej przyrody na wieczorne rejsy stateczkiem po Odrze na trasie Marina Viator – Wyspa Słodowa – Marina Viator. Uczestnicy popłyną w kameralnych grupach o pełnych godzinach – w trakcie oczekiwania na statek zapraszamy do integracji przy ognisku – zachęca Rada Osiedla Przedmieście Oławskie.

Rejsy zaplanowano na sobotę (17 września) od godziny 16:00 do 21:00 (ostatni rejs o godz. 20:00). Statek będzie wypływał z Mariny Viator (ul. Na Grobli 16). Osoby, które będą miały ochotę upiec coś na ognisku, proszone są o zabranie własnych kiełbasek i pieczywa.

Na rejs obowiązują zapisy – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Chęć uczestnictwa można zgłosić telefonicznie pod numerem: 502 182 496, w dniach 13-16 września (wtorek-czwartek), w godzinach 18:00-20:00.

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu