Podczas remontu budynku Fandom, na parkingu osiedlowym przy bloku nr 4 zostały uszkodzone zaparkowane tam samochody. 

W piątek na facebookowym profilu „Wrocławski Manhattan – Osiedle Plac Grunwaldzki” została udostępniona informacja odnośnie uszkodzenia zaparkowanych samochodów na parkingu przy bloku nr 4. Zniszczenia zostały spowodowane przez pracowników, którzy cięli piłą do betonu znajdujący się tam mur.

1/3
Tak pisze administrator profilu: „Samochody nie zostały przez nich w żaden sposób zabezpieczone i osłonięte przed lecącymi iskrami i kawałkami betonu podczas wycinania piłą tarczową. Grzecznie zwróciliśmy im uwagę ale Pan, który ciął piłą beton oraz Jego przełożony byli bardzo niegrzeczni i bezczelni. Nie przejmowali się tym, że samochody zostały uszkodzone iskrami z piły, kawałkami betonu oraz zabrudzone betonem i gruzem.”
Sprawa została zgłoszona do właściciela firmy, który jest odpowiedzialny za obecne wyburzenia.
Edit: Na terenie placu budowy interweniowali strażnicy miejscy, przed którymi robotnicy przyznali się do winy. Jak można przeczytać na wspomnianym powyżej profilu pracownicy remontujący Fandom „postawili płoty na budowie i zobowiązali się do zorganizowania pracy i ruchu dla samochodów, tak aby można było bezpiecznie korzystać z podwórka i parkować samochody„.
Foto: Facebook - Wrocławski Manhattan - Osiedle plac Grunwaldzki