Prace remontowe na ul. Olszewskiego ruszyły w miniony poniedziałek (18 marca). Pierwszy etap inwestycji obejmuje remont jezdni na odcinku od ul. Spółdzielczej do ul. Gersona. Wykonawca rozpoczął remont od frezowania starego, zniszczonego asfaltu. W nocy z piątku na sobotę (22/23 marca) rozpocznie się kolejny etap prac, a odcinek ulicy Olszewskiego od ul. Spółdzielczej do ul. Gersona w kierunku centrum zostanie wyłączony z ruchu.

Z powodu prowadzonych prac przy regulacji i naprawie kilkudziesięciu wpustów kanalizacji deszczowej oraz naprawy ścieku, a następnie układaniu masy bitumicznej – wyłączony tymczasowo z ruchu będzie odcinek ulicy Olszewskiego od ul. Spółdzielczej do ul. Gersona w kierunku centrum. Kierowcy pojadą objazdami – informują Wrocławskie Inwestycje.

Prace przy poprawie stanu nawierzchni na tym odcinku ulicy Olszewskiego potrwają od 2 do 3 tygodni.

remont olszewskiego objazd

Przypominamy, że pierwszy etap inwestycji obejmuje remont jezdni na odcinku od ul. Spółdzielczej do ul. Gersona. Następnie drogowcy przeniosą się na fragment jezdni od ul. Chełmońskiego do ul. Spółdzielczej. Co więcej, drugi etap prac obejmie również poprawę warunków bytowych okolicznych drzew. W ostatnim etapie wyremontowany zostanie odcinek od ul. Gersona do ul. Bacciarellego.

 

Foto: mat. Wrocławskie Inwestycje