Coraz niższe temperatury i pogoda za oknem zdecydowanie nie zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu. W związku z tym coraz więcej osób poszukuje miejsc we Wrocławiu, gdzie ciekawie i aktywnie mogłyby spędzić czas ze znajomymi czy rodziną. Jednym z takich miejsc jest PIXEL XL – całkowicie nowa propozycja dla miłośników interaktywnych gier i nietuzinkowej rozrywki, zlokalizowana w samym centrum miasta, a mianowicie przy ul. Świdnickiej 12.

PIXEL XL to obowiązkowy punkt na mapie każdego fana gier zręcznościowych, logicznych i planszowych, a także osób, które uwielbiają spędzać czas w gronie znajomych lub bliskich.

Autorski produkt, specjalnie zaprojektowane gry i nowoczesny lokal w samym centrum Wrocławia dostarczają niezapomnianych wrażeń i doznań. Na ponad 300 metrach kwadratowych ekipa PIXELA przygotowała dla odwiedzających interaktywne maty oraz bar z napojami i przekąskami, więc gdy po intensywnej zabawie pojawi się zmęczenie, można odpocząć i porozmawiać.

Świdnicka 12 to idealny adres na spotkanie ze znajomymi, wieczór integracyjny lub rodzinnie spędzony czas. Dobra zabawa w tym miejscu nie ma granic wiekowych, zatem każdy, bez względu na to ile ma lat, będzie się świetnie bawił. Z atrakcji chętnie korzystają dzieci, które świetnie radzą sobie z grami, zatem wyjście do PIXEL XL całą rodziną to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu.

PIXEL XL zaprasza do zabawy codziennie, w godzinach od 10:00 do 24:00. Cena za godzinę gry wynosi 30 złotych, natomiast w grupach powyżej 4 osób cena jest niższa i wynosi 25 złotych za osobę. W jednej grze może brać udział jednocześnie od 1 do 8 osób, a gdy dana drużyna jest liczniejsza, jej członkowie mogą się wymieniać.

Cała mata, czyli jeden pokój gry, dostępny jest dla jednej grupy. Aktualnie na graczy czekają dwie maty, ale już niebawem będzie ich pięć. Rezerwacji można dokonywać online przez stronę internetową PIXEL XL, gdzie znajdują się szczegółowe informacje. Płatności dokonuje się przy odbiorze rezerwacji w lokalu. Można również przyjść spontanicznie i zaczekać przy barze na wolny pokój gry.

Adres: ul. Świdnicka 12
Godziny otwarcia: 10:00-24:00
Strona internetowa: https://pixel-xl.com/
Facebook: https://www.facebook.com/pixelxlpoland

 

Artykuł powstał przy współpracy z PIXEL XL.