Postanowiliśmy zrobić zrzutkę na pierwszą darmową taksówkę we Wrocławiu. Taxi będzie miało na celu wozić mieszkańców, oraz poszerzać ich wiedzę na temat miasta. Postanowiliśmy do tego celu kupić Fiata 125p. Auto będzie jeździć w weekendy, a kierowcami będą osoby, które mają bardzo duża wiedzę na temat Wrocławia i chętnie będą się nią dzielić z podróżującymi osobami.

Taxi będzie można pojechać po uprzednim zatrzymaniu jej gestem machania, oczywiście jeżeli będzie aktualnie wolna. Akcja ma na celu przede wszystkim promocje naszego pięknego miasta oraz poszerzanie o nim wiedzy. Wszystko zależy od Was dlatego bardzo liczymy na Wasze wsparcie w naszej inicjatywie!

Na co potrzebne nam są pieniądze?

Auto potrzebujemy doprowadzić do idealnego stanu blacharskiego, położyć nowy, żółty lakier oraz zalać bak do pełna:) Firma „Panowie z Warsztatu” zaoferowała swoją pomoc w kwestii eksploatacji auta, a za wszystkie projekty wizualne odpowiada firma „KoziolekDesign”. Zaplanowaliśmy także miejsce reklamowe dla głównego sponsora auta. Ustaliliśmy, że wykorzystamy do tego celu powierzchnie tylnej szyby, na której można umieścić reklamę swojej firmy na pół roku za kwotę 5 tys. 

Z naszą darmową taksówką będą wiązały się liczne akcje i konkursy promujące miasto. Dla wpłacających osób przewidzieliśmy limitowane gadżety związane z taksówka MWW. Każdy wpłacający bez względu na wysokość wpłaty, zostanie wpisany na tablice pamiątkową, która będzie znajdować się na oficjalnej prezentacji auta. Wszyscy wpłacający powyżej 100 zł zostaną także wpisani na tablice pamiątkową, która znajdować się będzie w samochodzie. Za wpłatę 150 zł – 200 zł otrzymacie limitowaną koszulkę z Wrocławską grafiką Taxi MWW, natomiast za wpłatę powyżej 250zł, wpłacający otrzyma limitowany model taksówki.

Oczywiście wszyscy wspierający, zostaną zaproszeni na oficjalną premierę auta! Liczymy na Wasze wsparcie i zaangażowanie w naszą inicjatywę, z której skorzysta ogromna ilośc mieszkańców!

Szczegóły: TUTAJ