Dla osób poszukujących noclegu we Wrocławiu, zarówno na dzień jak i na dłuższy czas, doskonałym rozwiązaniem są APARTAMENTY SKY TOWER.

Wynajem eleganckich apartamentów SKY TOWER przebiega dwutorowo. Wnętrze z niezwykłym widokiem można zarezerwować w systemie hotelowym, czyli dobowym i w długoterminowym, mieszkalnym. Tak sformułowana oferta zaspokaja potrzeby wszystkich gości.

MAGICZNY WIDOK Z OKIEN

Z okien wszystkich apartamentów rozciąga się niesamowita panorama na tętniącą życiem aglomerację wrocławską, co pozostaje na długo w pamięci.

Oferta najmu obejmuje szeroki pakiet apartamentów – od jednopokojowych apartamentów z wydzieloną częścią sypialnianą (powierzchnia około 35 m2) do przestronnych dwu-, trzypokojowych apartamentów o powierzchni nawet do 200 m2 z dwoma łazienkami. Apartamenty z oferty najmu położne są na dedykowanych tym celom wybranych piętrach budynku, zarówno w części zwanej Żaglem oraz w Wieży – nawet na 47. piętrze.

Każdy z apartamentów ma swój własny styl, klient decyduje, który najbardziej mu odpowiada, w którym będzie się czuł najlepiej. Najemcy oprócz przestrzeni, wyjątkowych widoków na panoramę miasta, wanny przy oknie, w której można kąpiąc się, popijać szampana i podziwiać widoki, mają do dyspozycji miejsce postojowe w garażu i korzystają z większości przywilejów, którymi cieszą się stali lokatorzy, w tym z usług konsjerża.

Artykuł sponsorowany.