Wrocławscy policjanci poszukują 80-letniej Teresy Treščynskiej, która ostatni raz była widziana we wtorek (26 lipca) około godziny 7:00 w okolicy Domu Handlowego Renoma. Kobieta może nie być zdolna do samodzielnej egzystencji, ponieważ cierpi na demencję. 

Teresa Treščynska ma około 158 cm wzrostu, normalną budowę ciała oraz włosy siwe do uszu, spięte w kucyk.

80-latka widziana była po raz ostatni około godz. 7:00 w dniu 26 lipca br. w okolicy DH Renoma i od tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższymi. Była ubrana w brązową kurtkę 3/4, koszulkę koloru czarnego z żółtym emblematem, szal koloru czarno-białego (zebra), spodnie jeansowe koloru niebieskiego oraz trampki koloru czerwonego.

Jak informują policjanci, zaginiona może nie być zdolna do samodzielnej egzystencji, ponieważ cierpi na demencję. Według dotychczasowych ustaleń kobieta może poszukiwać transportu do Wilna lub innych miejscowości na Litwie.

Osoby, które wiedzą cokolwiek na temat miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście pod nr tel. 47 871 43 58 lub 47 871 32 90 bądź kontakt z najbliższą jednostkę Policji.

 

Foto: KMP Wrocław