We wtorek (14 lutego) w godzinach porannych mężczyzna przyszedł do szpitala onkologicznego we Wrocławiu, a następnie z niewiadomych przyczyn oddalił się nagle z placówki i do chwili obecnej nie powrócił ani do szpitala, ani do swojego miejsca zamieszkania.

Franciszek Śnigór mieszka na co dzień we Wrocławiu. Ma 172 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała o lekko przygarbionej postawie. Włosy przerzedzone – siwe, uszy przylegające, nos normalny, oczy zielone, brak znaków szczególnych.

W chwili zaginięcia miał na sobie niebieskie spodnie typu jeansy, granatową kurtkę z brązowymi elementami, brązowe buty, czarną czapkę/kaszkiet oraz okulary fotochromatyczne.

Funkcjonariusze Policji proszą, by w przypadku zauważenia osoby przypominającej wizerunek poszukiwanego mężczyzny, poinformować dyżurnego KP Wrocław-Krzyki pod nr tel. 47 871 16 00 lub najbliższą jednostkę Policji, albo zadzwonić na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA: Mężczyzna cały i zdrowy, choć wyziębiony trafił już pod opiekę rodziny. Został zauważony przez policjantów we wtorek (14 lutego) w godzinach nocnych przy ul. Grabiszyńskiej.

 

Foto: KMP Wrocław