Wrocławski Dom Literatury, klub Proza oraz Teatr Capitol dołączyli do zainicjowanej w Warszawie akcji Wymiana Ciepła.Przy wejściu do Wrocławskiego Domu Literatury i klubu Proza w Przejściu Garncarskie 2 oraz przy Teatrze Capitol, stanął wieszak, który służy do wymieniania się ciepłem, czyli zostawiania zimowych ubrań, którymi chcemy się podzielić z innymi. 

Jak skorzystać?

Wszyscy, którzy marzną i potrzebują ciepłej odzieży są tutaj mile widziani. Wystarczy przyjść, podejść do wieszaka, wybrać coś dla siebie i wybraną rzecz bezpłatnie zabrać ze sobą.

Chcesz pomóc?

Przynieś czyste i niezniszczone ubranie i zostaw na wieszaku. Czapki, szaliki, rękawiczki możesz zostawić w skrzyni pod wieszakiem.

Co przynieść?

Obecnie najbardziej potrzebne są ciepłe rzeczy: kurtki, płaszcze, swetry, bluzy, polary, bluzki, spodnie. Ubrania dla dorosłych i dla dzieci, we wszystkich rozmiarach. [addAdSense]
Jeśli akcja się przyjmie wieszak będzie stał tutaj aż do wiosny, a może i przez cały rok. Niezależnie od pory roku zawsze przecież warto się podzielić rzeczami, których już nie nosimy, a które mogą jeszcze służyć innym.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/235337006919736/
Foto: MiejscaWeWroclawiu.pl