Marzysz o przestronnym mieszkaniu, z dala od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy do pracy i ulubionych miejsc?

Osiedle mieszkań willowych QUADRINI, w zacisznej i pełnej zieleni części dzielnicy Krzyki, na Gaju, jest wprost stworzone dla Ciebie!

Znakomita lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, a także wygodne połączenie z podwrocławskimi Bielanami i autostradą A4. – Rzadko mieszkania na rynku pierwotnym posiadają tak dobrą lokalizację – mówi Andrzej Balcer, założyciel firmy ComoDomo odpowiedzialnej za budowę osiedla Quadrini. – Szybko dojedziemy do centrum, ale i w najbliższej okolicy znajdziemy dziesiątki sklepów, placówki medyczne, szkoły i przedszkola oraz szeroką ofertę usług, restauracji i miejsc, w których można uprawiać sport.

Na osiedle Quadrini składa się zespół 16 mieszkań willowych, rozlokowanych symetrycznie w kompleksie czterech eleganckich budynków. Każdy z dostępnych lokali posiada niezależne wejście, a mieszkania na parterze również własne ogrody. Mieszkańcy mogą korzystać z podziemnego parkingu i komórek lokatorskich, a po pracy zrelaksować na ogrodzie lub balkonie, z widokiem na tereny zielone, które zostały zaprojektowane tak, by były funkcjonalne i estetyczne, zgodne z charakterem projektu.


Strona: www:
www.quadrini.pl

Facebook: https://www.facebook.com/DeweloperComoDomo/

 

Artykuł sponsorowany.