Restauracja La Maddalena zlokalizowana przy ul. Pomorskiej 1, vis a via gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, została uznana za jedną z najładniejszych na świecie, otrzymując jednocześnie prestiżową nagrodę Muse Design Award.

La Maddalena została doceniona w kategorii „interior design” za styl, elegancję i wykorzystanie w wnętrzach szlachetnych materiałów: drewna, kamień naturalny i metale szlachetne w stonowanych barwach i odcieniach ziemi, srebra i chłodnego złota.

To ogromne dla nas wyróżnienie – podkreśla Beata Ziajka, właścicielka restuaracji La Maddalena. – Statuetka przyleciała do nas dosłownie na tydzień przed ponownym otwarciem restauracji w całym kraju, które nastąpi w piątek, 28 maja. Wreszcie na nowo będziemy mogli otworzyć wnętrza naszej restauracji przed naszymi gośćmi.

Przedstawiciele jury na gali konkursowej w Nowym Jorku podkreślili, że nagrodzili wnętrza stylowe, nowoczesne, odważne, ale i spójne, w których czuć harmonię i piękno. Wrocławska restauracja w finałowej rozgrywce rywalizowała z restauracjami z Tajwanu, Japonii, Hong Kongu, Emiratów Arabskich i Kanady. Otrzymała złotą statuetkę.

Przestronne wnętrze restauracji zaaranżowane zostało w nowoczesnym stylu city look. Jest spójne i przemyślane, skupia uwagę detal architektoniczny. Wykonane na indywidualne zamówienie reliefy ścian w tonacjach chłodnego, platynowego srebra, okucia do szaf, szuflad  i stołów, czy krzesła, stoły i szklane szafy na wino zaprojektowane i wykonane przez lokalnych rzemieślników, to tylko część wyposażenia przyciągającego wzrok wnętrza.

Specjalnością restauracji są dzikie ryby i owoce morza oraz produkty sezonowe.

 

Źródło: mat. prasowe
Foto: Facebook/La Maddalena Restauracja