Odyseja to nie zawsze długa podróż, pełna przygód i trudności. Wrocławska „Odyseja” zapewnia wodne atrakcje, z których można korzystać bez jakichkolwiek trudności, a przygoda to hasło przewodnie każdego dnia. Można się o tym przekonać, odwiedzając nową wypożyczalnię motorówek i katamaranów, działającą na Wyspie Słodowej, tuż przy barce ZWODOWANI.

Poza idealną lokalizacją, w samym centrum miasta, „Odyseja” wyróżnia się także konkurencyjnymi cenami, pomarańczowym kolorem dominującym we flocie, a także łatwością w wypożyczaniu sprzętu – by popływać na motorówce czy katamaranie, wystarczy mieć ukończone 18 lat i mieć przy sobie dowód osobisty, nie trzeba posiadać patentu sternika motorowodnego. Korzystając z oferty wypożyczalni, można atrakcyjnie spędzić czas, a także odkrywać Wrocław na nowo, z poziomu Odry. Na pokład bez problemu można zabrać dzieciaki lub ukochanego zwierzaka.

Co więcej, „Odyseja” posiada również w swojej ofercie statek, który pomieści nawet kilkanaście osób. To idealne rozwiązanie dla firm planujących nietypowe eventy firmowe, a także osób, które chcą zorganizować wyjątkową imprezę okolicznościową na wodzie, taką jak urodziny, wieczór panieński czy kawalerski, a nawet niewielkie wesele. Wypożyczalnia zapewnia catering oraz oprawę muzyczną rejsu.

„Odyseja” czeka na poszukiwaczy wodnych przygód codziennie od godziny 11:00 aż do zmroku w przypadku wypożyczeń motorówek i katamaranów bez uprawnień. Posiadacze patentu sternika mają natomiast możliwość pływania także po zmroku, a do ich dyspozycji przygotowano motorówki kontra 450 z 50 konnym silnikiem. Po motorówkę czy katamaran można zgłosić się w dowolnym momencie, na przykład podczas spaceru. Osoby, którym zależy na konkretnym terminie wypożyczenia, mogą składać rezerwacje telefonicznie. Załoga „Odysei” jest bardzo elastyczna i otwarta na pomysły swoich gości.

Po rejsie można również przysiąść na barce ZWODOWANI, gdzie czeka zimne piwo, orzeźwiające koktajle, napoje bezalkoholowe oraz włoskie zapiekanki i przekąski. Dodatkowo, jest to jedyne takie miejsce na Wyspie Słodowej, gdzie można zjeść aż do późnych godzin nocnych.

Istnieje również możliwość sprawienia komuś bliskiemu atrakcyjnego prezentu w formie rejsu po Wrocławiu – wystarczy odwiedzić „Odyseję” i zakupić voucher. Obdarowana osoba z całą pewnością będzie zaskoczona i bardzo się ucieszy!

 

Wypożyczalnia „Odyseja” – Odrzańska Turystyka Wodna, Wyspa Słodowa

Oferta:

  • Motorówka do 5 osób to koszt 150 zł za 1 godzinę pływania. Można wypożyczyć ją bez uprawnień, wystarczy ukończone 18 lat i dowód osobisty.
  • Katamaran do 9 osób to koszt 250 zł za 1 godzinę pływania. Można wypożyczyć go bez uprawnień lub ze sternikiem (wtedy koszt to 300 zł/h).
  • Motorówka do 6 osób to koszt 200 zł za 1 godzinę pływania. W tym przypadku wymagany jest patent sternika motorowodnego.
  • Statek – imprezy do 18 osób. Pierwsza godzina wynajmu to 1200 zł, a każda następna to już 600 zł.

Kontakt:

  • nr tel. 530 659 659
  • mail: biuro@odyseja-wroclaw.pl

 

Facebook: https://www.facebook.com/Odyseja-Odrza%C5%84ska-Turystyka-Wodna-103997361962908

Instagram: https://www.instagram.com/odyseja_wro/

Strona internetowa: www.odyseja-wroclaw.pl

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu / Lech Kwartowicz