Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna poszukują zaginionego Edwarda Błaszczyka, zamieszkałego we Wrocławiu, przy ul. Białoruskiej. Zaginiony z powodów zdrowotnych nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji i może potrzebować pomocy medycznej. 

Policjanci z jednostki przy ul. Połbina informują, iż we wtorek tj. 04.05.2021 r, w godzinach popołudniowych, zaginiony Edward Błaszczyk wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania we Wrocławiu przy ul. Białoruskiej i do tej pory nie wrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z bliskimi.

Jak podają policjanci, zaginiony z powodów zdrowotnych nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji i może potrzebować pomocy medycznej. Ma trudności z poruszaniem. Może posiadać ze sobą niebieski rower.

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, krępą budowę ciała, szaroniebieskie oczy oraz łysinę na czubku głowy. Nie posiada znaków szczególnych. W dniu zaginięcia był ubrany w szare spodnie dresowe, szarą bluzę polarową, szarą czapkę z daszkiem i brązowe buty.

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna tel. 47 871 43 80 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 871 34 02 lub 693 726 094.

 

 

AKTUALIZACJA:

Mężczyzna  został odnaleziony w okolicy jednego z dyskontów spożywczych znajdującego się na terenie Nowego Dworu przez swojego sąsiada. 80-latek został przewieziony do miejsca zamieszkania, gdzie został poddany badaniu przez zespół ratownictwa medycznego. Cały i zdrowy jest już pod troskliwą opieką rodziny.

Foto: KMP Wrocław