Poznaliśmy pełen line-up największego hip-hopowego wydarzenia we Wrocławiu. W listopadzie w Hali Stulecia zobaczymy m.in. przedstawicieli Asfalt Records, QueQuality, BOR oraz Takie Reczy Label.

Wrocław Hip Hop Festival to impreza, która już po raz czwarty gości najlepszych rapowych graczy polskiej sceny muzycznej. Podczas zeszłorocznej odsłony organizatorzy zgromadzili w Hali Stulecia około 8 tysięcy widzów, którzy do dyspozycji mieli dwie sceny: Main i Oldschool stage, co dało imponującą liczbę kilkunastu koncertów w trakcie jednej nocy. W tym roku skład artystów tworzą starzy znajomi jak na przykład O.S.T.R., który towarzyszy imprezie od samego początku istnienia i za każdym razem gromadzi pod sceną tłum wiernych słuchaczy. Poza nim zobaczymy Quebonafide, który po sukcesie wspólnego projektu z Taco, przyjedzie do Wrocławia z solowym występem. 

.Z pewnością będzie można usłyszeć także nowy materiał od Kękę – płyta „To Tu” już w samym preorderze sprzedała się w ilości kilkunastu tysięcy sztuk. A jeśli mowa o nowym materiale, to być może jest także szansa na nowe rzeczy od Palucha, który podgrzewa ostatnio informacje na temat nowego albumu, który ma ukazać się niedługo po wakacjach – materiał będzie nosić tytuł „Czerwony dywan”. I jeszcze „Dwa Sławy” – najbardziej wyluzowany skład w rapowym świecie, który ostatnią płytę wydał już na własnych zasadach, nie tylko dlatego, że własnym sumptem. Do tego sami młodzi zdolni: Otsochodzi, Szpaku, PlanBe. A wśród stałych punktów programu: DJ Soina za deckami i jedyny w swoim rodzaju prowadzący: Wujek Samo Zło. W kuluarach Hali Stulecia po raz kolejny stanie także dodatkowa scena, na której zaprezentuje się wyjątkowa mieszanka artystów, których łączy zamiłowanie do oldschoolu.

Bilety na to wydarzenie dostępne są w różnych opcjach cenowych. W podstawowej wersji kosztują 69 złotych (tylko do końca września, 79 zł do końca października) lub w wersji VIP – 140 zł do końca października (lub wyczerpania puli). Więcej informacji na www.hiphopfestival.pl.

Wrocław Hip Hop Festival

16 listopada, Hala Stulecia, Wrocław

Start: godz. 17:00

 

Program:

MAIN STAGE

O.S.T.R.

Quebonafide

Paluch

Kękę

Dwa Sławy

Otsochodzi

Szpaku

PlanBe

DJ Soina

OLDSCHOOL STAGE

Małach & Rufuz

Sztigar Bonko

Hades

WCK (Kuba Knap, Ryfa Ri, Zetenwupe Ferajna, Emil G., Gruby Józek, DJ Lazy One)

The Gang Band

TAXITA


Artykuł objęty patronatem medialnym.