Już 30 listopada, rozpocznie się IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych i jak co roku odkryje przed swoimi gośćmi niesamowity świat nowoczesnych „planszówek”!

Co tym razem przygotowali dla nas organizatorzy? Już tradycyjnie największą w Polsce wypożyczalnie gier planszowych z ponad 1 600 różnych tytułów! Będą nowości wydawnicze z Polski i ze świata, nie zabraknie turniejów, ze stosami nagród do wygrania. Wbrew panującej opinii, gry planszowe to już nie zabawa wyłącznie dla dzieci. Rozrywkę znajdą tutaj młodzi oraz dorośli, studenci i seniorzy – wszyscy bez żadnych ograniczeń. Tutaj liczy się nie tylko sportowa, zacięta rywalizacja, ale także doskonała zabawa w gronie najbliższych nam osób.

Jeżeli do tej pory nie spotkaliście się z nowoczesnymi planszówkami, nie musicie się obawiać. Na miejscu będą czekali na Was animatorzy, którzy z chęcią wytłumaczą tajniki zasad. Dla osób doświadczonych w planszowym świecie do dyspozycji będą najnowsze światowe premiery i z pewnością wiele gier, które już niebawem zostaną wydane w naszym rodzimym języku. Jeżeli więc jesteś doświadczonym graczem, albo chciałbyś zobaczyć po raz pierwszy czym są nowoczesne gry planszowe – VIII edycja Wrocław Games Fest jest wydarzeniem, które musisz wpisać w swój kalendarz!

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.facebook.com/StowarzyszenieDrugaRunda
IX edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych – WROCŁAW GAMES FEST 2019 odbędzie się 31 listopada – 1 grudnia 2019 w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. Chełmońskiego 43,

WSTĘP WOLNY!

Artykuł objęty patronatem medialnym.