Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki na żywo, granej w nastrojowych wrocławskich miejscach – wracają koncerty Sceny Pod Regałem, promującej młodych artystów poruszających się w obrębie muzyki, teatru, literatury i sztuki.

Pierwszy oficjalny koncert Sceny live po długim lockdown’ie pt. „Letnie wieczory z piosenką”, odbędzie się już w piątek 18 czerwca, o godzinie 19:00. Artyści wystąpią na dziedzińcu Restauracji Dwór Polski, w pięknej aranżacji wrocławskich kamienic, wśród zieleni i nastrojowego oświetlenia.

Na scenie pojawią się znani i lubiani wrocławscy artyści związani ze Sceną pod Regałem: Paulina Jeżewska, Jakub Luboiński, Ewa Soszyńska, Alicja Konarska, Malwina Kulisiewicz, Eliza Mark, Adrianna Górka, Martyna Bellini, Giuseppe Antonacci, a także goście specjalni.

Zespół kameralny poprowadzi dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem – Michał Hadasik. Za instrumenty perkusyjne odpowiadać będzie Tomasz ‘Burza” Burzyński, na kontrabasie zagra Tomasz Wilczyński, na saksofonie Jakub Luboiński, a na skrzypcach Malwina Kulisiewicz.

W repertuarze koncertu znajdzie się cały przekrój największych, polskich przebojów piosenki artystycznej. Pojawią się utwory takich artystów jak: BODO, FOGG, WASOWSKI, PRZYBORA, OSIECKA, WŁAST, MŁYNARSKI, KOFTA i wielu, wielu innych.

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to niesamowity wieczór przepełniony wspaniałymi dźwiękami i cudowną atmosferą piosenek z dawnych lat. Będzie też możliwość wygrania wyjątkowej nagrody w postaci podwójnych wejściówek na wybrane wydarzenia podczas Festiwalu Kultury Europejskiej.

Data koncertu: 18.06.2021 (piątek), godz. 19:00

Miejsce: Dziedziniec Dworu Polskiego, Rynek 5

Rezerwacja miejsc: mailowo – restauracja@dworpolski.wroclaw.pl

Koszt: 30 zł – w cenie kieliszek wina, przekąska i miejsce przy stoliku

 

Wydarzenie objęte patronatem MWW.