Pierwsza edycja Wielkiej Wrocławskiej Potańcówki na Placu Wolności odbyła się w sobotę 26 czerwca. Impreza cieszyła się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców, że postanowiono powtórzyć ją również w lipcu. Jednak to nie ostatnia edycja Potańcówki, a organizatorzy zaplanowali jeszcze dwa kolejne terminy.

Wielka Wrocławska Potańcówka Wolności to inicjatywa Stowarzyszenia Osiedla dla Wrocławia i Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Pierwsza edycja została zorganizowana z okazji tegorocznego Święta Wrocławia i odbyła się 26 czerwca. Impreza przyciągnęła sporo osób w każdym wieku – od najmłodszych, po seniorów. Wszyscy świetnie się razem bawili i tańczyli w rytm muzyki z różnych stron świata.

 

Entuzjazm mieszkańców sprawił, że organizatorzy postanowili powtórzyć imprezę. W związku z tym, druga edycja odbyła się w sobotę 17 lipca. Jednak to nie koniec wspólnych tańców, a wrocławianie będą mogli spotkać się na Placu Wolności jeszcze dwa razy. Kolejne edycje Potańcówki zaplanowane są na soboty: 14 sierpnia oraz 11 września.

A na ostatniej Potańcówce uczestnicy bawili się tak:

Foto: Miejsca we Wrocławiu