Spragnieni sportowych wrażeń? Od 19 czerwca Multikino i The Coca-Cola Company zapraszają na wspólne kibicowanie podczas 2018 FIFA World Cup Russia™. Jako jedyna sieć kinowa w Polsce Multikino pokaże transmisje wszystkich meczów Reprezentacji Polski oraz Finał Mistrzostw Świata FIFA 2018. Dodatkowo dla największych kibiców Multikino przygotowało konkurs z atrakcyjnymi „piłkarskimi” nagrodami!

 

Wielki ekran, doskonała jakość dźwięku i obrazu, a do tego prawdziwe emocje i wrażenie, jakby uczestniczyło się osobiście w jednym z największych piłkarskich wydarzeń tego roku! Dzięki współpracy z firmą The Coca-Cola Company na ekrany Multikina wracają piłkarskie rozgrywki o tytuł najlepszego zespołu na świecie. Od 19 czerwca przeżyjemy emocje na najwyższym poziomie podczas spotkań Reprezentacji Polski, z kolei 15 lipca widzowie będą mieli okazję przekonać się, w czyje dłonie trafi puchar Mistrzostw Świata FIFA 2018.

Harmonogram transmisji meczów w Multikinie:

19 czerwca (wtorek), godz. 17:00 – Polska – Senegal

24 czerwca (niedziela), godz. 20:00 – Polska – Kolumbia

28 czerwca (czwartek), godz. 16:00 – Japonia – Polska

15 lipca (niedziela), godz. 17:00 – Finał Mistrzostw Świata FIFA 2018

 

KONKURS!

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na transmisje meczu Polska – Senegal, która odbędzie się w Multikinie. Aby wygrać należy w komentarzu pod tym artykułem obstawić wynik meczu Peru – Dania, który odbędzie się 16 czerwca o godzinie 18:00. Dwie osoby, które będą najbliżej wyniku wygrywają wejściówki. Liczy się kolejność zgłoszeń! Wyniki ogłosimy 16 czerwca o 20:00

Do dzieła!

Wyniki:

Mecz skończył się wynikiem 1;0 dla Danii. Podwójną wejściówke wygrywają:

Monika Karpińska i Andrzej Rozenbajger. Gratulujemy!