Jesteście ciekawi, co robi mała hipopotamica Zumba wieczorem? Czy dikdiki – najmniejsze antylopy – buszują po nocy czy idą spać? Czy mrówniki, które śpią przytulone do siebie przez cały dzień, wyruszają na łowy, kiedy robi się ciemno? Weź udział w jedynej takiej wycieczce do wrocławskiej Afryki!

VIP Travel Wrocław serdecznie zaprasza na wieczorne zwiedzanie Afrykarium – po godzinach otwarcia obiektu. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Przewodnik pokaże Państwu Afrykarium od strony, od jakiej jeszcze go nie widzieliście! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa już 19 sierpnia (piątek) o godzinie 19:00.

Podczas zwiedzania będziecie mogli Państwo spróbować tradycyjnej kawy prosto z Etiopii, afrykańskiej herbaty Rooibos oraz przepysznych ciast inspirowanych smakami Afryki!

Bilet w cenie 45 zł obejmuje:
– wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
– zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
– poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe: afrykańska kawa lub herbata oraz pyszne afrykańskie ciasto.
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Uwaga! Warunkiem udziału w wycieczce jest mailowa rezerwacja miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

Wyślij maksymalnie do 16.08.2016 zgłoszenie na adres biuro@viptravelwroclaw.pl zawierające następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail. W tytule maila proszę wpisać „Wieczór w Afrykarium 19.08”.

KONKURS:

Mamy dla Was do rozlosowania jedno zaproszenie :]

Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić dowolny komentarz pod tym artykułem.

Spośród osób, które zostawią komentarz wylosujemy zwycięzce!

Wyniki konkursu ogłosimy 11.08.16 (czwartek) o godz: 10:00.

Do dzieła! ;]

WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/316421595366119/