Już w najbliższą niedzielę 15 sierpnia, we Wrocławiu odbędzie się bezpłatna gra miejska, której uczestnicy będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody. Udział w grze to idealny pomysł na spędzenie czasu całą rodziną, ale także ze znajomymi czy przyjaciółmi.

Organizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis HYDROcaching to terenowa gra miejska, której motywem przewodnim jest popularny na całym świecie geocaching. W niedzielę 15 sierpnia w różnych miejscach we Wrocławiu ukryte zostanie aż 50 ekologicznych butelek z tritanu, czyli bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego. W środku każdej z nich znajdzie się list, dzięki któremu możliwe będzie odebranie dodatkowego upominku za udział w zabawie.

Nadchodząca edycja gry będzie organizowana przy współpracy Hydropolis, AGP-Auto Group Polska oraz redakcji portalu Miejsca we Wrocławiu. W niedzielę od wczesnych godzin porannych na Instagramie @miejscawewroclawiu_pl będą pojawiać się relacje z podpowiedziami i przykładowymi miejscami, w których mogą znajdować się butelki. Natomiast mapa ze szczegółowymi wskazówkami zostanie zamieszczona na facebookowym profilu Hydropolis w niedzielę o godz. 10:00.

Poza butelkami wielokrotnego użytku, do zdobycia będą także inne atrakcyjne nagrody. Co więcej, w jednej z butelek umieszczona będzie nagroda specjalna – samochód na weekend od AGP-Auto Group Polska.

Udział w grze nie wymaga wcześniejszych zapisów, a w poszukiwaniach obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Mapa będzie aktualizowana na bieżąco, tak aby każdy z uczestników wiedział, które z butelek zostały już odnalezione.

Do udziału w grze zaproszeni są wszyscy zainteresowani ciekawą przygodą na świeżym powietrzu. W poszukiwania można zaangażować się zarówno samodzielnie, jak i w grupach.

Bądź na bieżąco i śledź social media organizatorów: Hydropolis, AGP-Auto Group Polska, Miejsca we Wrocławiu.

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu