Już w październiku w stolicy Dolnego Śląska otworzy się atrakcja, która z całą pewnością ucieszy miłośników jesiennych klimatów – mowa o Dyniowej Farmie, która powstaje przy ul. Wróblewskiego. Poza dyniami, na odwiedzających czekać będą m. in. kury, kaczki czy kozy.

Nieopodal Hali Stulecia na terenie o powierzchni niespełna 10.000 m2 stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, która pozwoli przenieść się Wam na dyniową farmę. Miejsca dla każdego. Pełnego tematycznych rekwizytów, wiejskiej scenerii, zabaw i przyjaznych zwierząt – piszą organizatorzy.

Jesienny klimat na „farmie” stworzy niezliczona ilość dyń, słomiane baloty, snopki, kostki oraz wiejskie żywe zwierzęta: króliki, kury, kaczki, świnie, a także kozy. Pozostałe atrakcje, z których będzie można skorzystać na miejscu to: labirynt, trampoliny, traktor, basen z kukurydzą, sztuczna krowa do dojenia, wóz drabiniasty, zarzucanie lasso, lina do przeciągania, opony od ciągników, palenisko i wiele innych. Do dyspozycji będzie również strefa gastronomiczna serwująca napoje, przekąski oraz pakiety grillowe.

Dyniowa Farma powstanie przy ul. Wróblewskiego 9 i będzie otwarta codziennie w okresie od 1 do 30 października, w godzinach 10:00-18:00.

Cennik

Poniedziałek-Piątek:
– bilet ulgowy* – 25 zł
– bilet normalny – 30 zł

Sobota-Niedziela:
– bilet ulgowy* – 30 zł
– bilet normalny – 35 zł

*Bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 17.

 

Zdjęcie poglądowe: Pixabay