Przedstawiamy Wam propozycje walentynkowych prezentów, które możecie kupić we Wrocławiu. Większość z nich możecie podarować w formie voucheru, a pod każdym prezentem załączamy aktywny link, w którym możecie bezpośrednio dokonać zakupu produktu. Sprawdźcie sami!

Masaż LOMI LOMI 

Masaż Lomi Lomi to 60 lub 90 minut masażu relaksacyjnego z użyciem ciepłych olejków. Realizacja odbywa się w salonie masażu Biotigo w centrum Wrocławia.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Dzień SPA dla dwojga

Dzień w SPA dla dwojga to okazja do regeneracji utraconych sił i błogich chwil relaksu w towarzystwie bliskiej osoby. Zabiegi realizowane są jednocześnie w romantycznej atmosferze.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot w tunelu aerodynamicznym

Czym jest tunel aerodynamiczny? Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Lecąc w symulatorze unosimy się do góry czując się zupełnie bezpiecznie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Kolacja w Hotelu Tumskim

Spędźcie cudowny wieczór w romantycznej i nastrojowej atmosferze. Wykwintna kolacja to idealne preludium wspólnego wieczoru. Zasmakujcie słodyczy i pikanterii skąpanej w blasku świec i przy akompaniamencie nastrojowej muzyki. Karczma Młyńska to tradycyjna kuchnia Dolnego Śląska i obowiązkowy przystanek dla wszystkich smakoszy na Szlaku Kulinarnym Smaków Dolnego Śląska i Europejskim Szlaku Dziedzictwa Kulinarnego.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Masaż czekoladowy w Grocie Solnej

Czekolada nie jest jedynie rajem dla podniebienia i kubków smakowych – stała się sposobem na aksamitną i gładką skórę, pobudzając wszystkie zmysły swoimi niesamowitymi właściwościami. Posiada wiele składników aktywnych, w tym ekstrakt z kakaowca, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, łagodząc podrażnienia i regenerując tkanki. Ma działanie ujędrniające, tworząc na skórze aromatyczną powłokę czekoladową oraz dostarczając jednocześnie przyjemności relaksując.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Romantyczny rejs po Odrze

Nocny romantyczny rejs z kolacją i winem przeznaczony jest dla 2 osób, rozpoczyna się o zmroku i trwa około 1 godziny i 15 minut. Rejs odbywa się jachtem motorowym Vera Mia.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot balonem dla dwojga

To idealny sposób na spędzenie rocznicy ślubu, urodzin, a także spojrzenie na świat od nowej, nieznanej dotąd strony. Z pewnością będziesz zachwycony pięknymi widokami, niesamowitym klimatem oraz sporą dozą emocji! Zabierz bliską ci osobę w niezwykłą podróż!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Foto: Ceneo