Nadszedł czas na oficjalny start MWW Taxi, czyli pierwszej wrocławskiej taksówki, która będzie kursować w weekendy i za darmo wozić mieszkańców!

Pół roku temu wymyśliliśmy, że w ramach promocji naszego portalu oraz miasta zrobimy darmową taksówkę. Pierwszym etapem było  zorganizowanie zbiórki pieniędzy na Fiata 125p. Udało się zebrać 1800 zł i to w pewnym stopniu pozwoliło nam kupić bazę auta, która była w średnim stanie technicznym jak i wizualnym. Dniami i nocami wraz z naszymi przyjaciółmi z „CarSplashArt”, robiliśmy renowację auta. Auto wymaga jeszcze kilku poprawek ale jako pasjonaci dawnej motoryzacji jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i w dalszym ciągu auto będzie przechodziło szereg prac, aby doprowadzić je do idealnego stanu!

 

Od soboty 3 listopada będziemy jeździć po Wrocławiu. Jak jechać z nami w dowolne miejsce? Wystarczy, że zobaczycie MWW Taxi i pomachacie nam ręka. Patrzcie tylko czy mamy aktualnie zielone światło na kogucie, które oznacza wolny kurs. Po wejściu do Taxi możecie zażyczyć sobie przejażdżkę w dowolne miejsce w granicach Wrocławia. Nie będzie możliwości rezerwacji telefonicznej ale myślimy o stworzeniu aplikacji.

Jesteśmy na Facebooku oraz Instagramie jako: MWW Taxi

 

Foto: MiejscaWeWroclawiu.pl