Vertigo Jazz Club, to miejsce którego nikomu nie trzeba przedstawiać, jazzowy klimat, oryginalny wystrój i autorskie menu. Teraz Vertigo oferuje swoim gościom jeszcze więcej – każdy, komu brakuje jazzowej atmosfery, już teraz może poczuć jego namiastkę w swoim domu, ponieważ ruszyła Jazzy Kitchen z opcją dostawy!

Jazzy Kitchen to amerykańska kuchnia przygotowana przez Szefa Kuchni Vertigo, „Kapitana” Krzysztofa Janiszowskiego. Wisienką na torcie są specjalne premixy do drinków, skomponowane przez Szefa Baru, Macieja. W menu znalazły się propozycje dań, jakie można spotkać podróżując po Stanach Zjednoczonych, nawiązujące do tradycji, kultury oraz muzyki.

Każde danie to specjalnie wyselekcjonowane składniki, które otwierają drogę do poznania kuchni amerykańskiej z zupełnie innej strony – teraz można odbyć tę podróż we własnym domu.

Premixy do koktajli Vertigo, to gotowe mieszanki do koktajli, które po zmieszaniu z alkoholem, stają się drinkami na światowym poziomie. To propozycja zarówno dla stałych bywalców klubu Vertigo, którym doskonale znane są nasze kultowe pozycje, ale także dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji ich posmakować.

Galeria:

 

Do każdego zamówienia dodawany jest link do specjalnej playlisty Vertigo raz mini wersja autorskiej gazety – Vertigo Daily, dzięki czemu jazzowy klimat udziela się jeszcze bardziej.

W menu Jazzy Kitchen można znaleźć takie propozycje jak:

Jambalaya – wyjątkowy przysmak, bogactwo owoców morza, paprykowej kiełbasy, sprężysty ryż.

  Elvis Sandwich – niezwykłe połączenie pieczywa tostowego z masłem orzechowym, bananami, żurawinową konfiturą i uwaga: chrupiącymi plastrami wędzonego boczku. Druga wyśmienita kanapka to Meatballs Sub, czyli pulpetokanapka z czterema wołowo-wieprzowymi klopsikami.

Burgery w niezwykłej odsłonie: wersja dla wegetarian, Batatoburger z kimchi własnego wyrobu, oraz Cesar Burger, nawiązujący do słynnej sałatki Cesar.

– Kultowa wersja amerykańskiej pozycji Mac’n’cheese.

– Mięsiste Honey Buffalo Chicken Wings oraz Plum Texas BBQ Ribs.

Ale to nie wszystko. W ofercie znajdują się również desery, zupa oraz Full American Breakfast, którego zdecydowanie nie mogło zabraknąć.

Poza tradycyjną dostawą do domu, możliwy jest również odbiór osobisty oraz Vertigo Drive Thru, czyli możliwość odbioru zamówienia bez wysiadania z samochodu.

Amerykańska kuchnia w wydaniu Vertigo, to wyjątkowa propozycja łącząca w sobie smaczny posiłek i jazzowe doznania we własnym domu. Warto zamówić i się przekonać!

Zamów już teraz na: https://sklep.vertigojazz.pl/

Obszar dostawy:

Foto: Mat. Vertigo