Uroczysty pokaz „Pitbull. Ostatni pies” z udziałem gwiazd już 20 marca o godz. 20:00 w Multikinie przy placu Grunwaldzkim 22, odbędzie się uroczysty pokaz filmu reżyserii Władysława Pasikowskiego pt. „Pitbull. Ostatni pies”, w którym udział wezmą goście specjalni.

Projekcję „Pitbull. Ostatni pies” uświetni obecność aktorów występujących w filmie, m.in.: Doroty „Dody” Rabczewskiej, Agnieszki Kawiorskiej, Rafała Mohra. Po uroczystej projekcji widzowie zostaną zaproszeni do wspólnej rozmowy z zaproszonymi aktorami na temat obejrzanej produkcji. 

Bilety na pokaz filmu „Pitbull. Ostatni pies” można zakupić już od 2 marca w kasie Multikina Wrocław Pasaż, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Serdecznie zapraszamy do Multikina Wrocław Pasaż!

O filmie:
Policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie, po tym jak ginie jeden z ich ludzi. Schwytanie sprawcy uważają za punkt honoru. Niestety wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat (Rafał Mohr), zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa… Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnniena ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokser Artur Szpilka.

KONKURS!

Mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki.

Aby wziąć udział w konkursie należy wpisać dowolny komentarz pod tym artykułem, oraz wpisać swój mail do NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony. Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od nas podwójną wejściówkę na senas.

Wyniki ogłosimy 15.03.18 (czwartek) o godz. 20.00

 

Do dzieła!

 

Wyniki konkursu!

Podwójne zaproszenia na uroczysty pokaz otrzymują:

Natalia Mijas

Rafał Żurawiecki

Aleksandra Gąsior

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!