Półki w wielu sklepach uginają się pod ciężarem zabawek, jednak zazwyczaj są to zabawki dobrze znane i często zdarza się, że nudzą się najmłodszym się już po krótkiej chwili. Alternatywą dla takich produktów są drewniane modele, które można wprawić w ruch po złożeniu. Wybór puzzli 3D jest ogromny, a by się o tym przekonać, wystarczy odwiedzić salon UGEARS na wrocławskim Ołbinie.

Idealny pomysł na prezent i świetna rozrywka

Modele UGEARS to świetny pomysł na kreatywny prezent, a także forma rozrywki, przy której czas można spędzać całą rodziną. Każde pudełko zawiera drewniane elementy oraz mechanizm, który po złożeniu staje się sercem modelu i wprawia go w ruch. Wszystkie kroki składania są szczegółowo opisane w dołączonej instrukcji, więc nie trzeba głowić się, od czego zacząć. Pomocą służą również pracownicy wrocławskiego salonu UGEARS, którzy zawsze chętnie pomogą i rozwieją wątpliwości.

W przypadku początkujących modelarzy warto rozpocząć swoją przygodę od łatwiejszych układanek, dzięki którym można nabrać doświadczenia. Oczywiście skomplikowane modele również znajdują się w ofercie, więc zaawansowane w składaniu osoby, także znajdą coś dla siebie. Wybór modeli jest bardzo duży, począwszy od samochodów, przez statki, aż po przedmioty codziennego użytku. Ceny zaczynają się już od 49 złotych.

Dla kogo?

Drewniane puzzle 3D są dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Poza świetną rozrywką, przy składaniu modelu można ćwiczyć cierpliwość i koncentrację, a także wyciszyć się i zrelaksować, zatem jest to świetna propozycja dla osób zabieganych i zestresowanych. Co więcej, ukończony model może stać się oryginalnym elementem wystroju mieszkania czy domu i z całą pewnością nie zostanie niezauważony przez gości.

Każdy, kto chciałby dotknąć i zobaczyć złożone modele z bliska, może odwiedzić showroom UGEARS przy ul. Bolesława Prusa 38/40. Pracownicy chętnie doradzą w wyborze odpowiedniej układanki, dopasowanej do preferencji i poziomu zaawansowania składającego. Modele można również przeglądać i zamawiać online, poprzez stronę internetową: https://ugearsmodels.pl/

Kilka słów o UGEARS

UGEARS to startup, który powstał w 2014 roku w Kijowie na Ukrainie. Jego założyciele jako pierwsi wpadli na pomysł, by stworzyć drewniane mechaniczne ruchome modele i wprowadzić je do sprzedaży. Dziś, po 9 latach działalności, w ofercie znajduje się już ponad 100 unikalnych modeli, a miłośnicy puzzli 3D składają je w 80 krajach na 5 kontynentach.

Od samego początku istnienia, marka UGEARS stawia nie tylko na wyjątkowy design, ale przede wszystkim na jakość produktów – od surowca, a mianowicie pachnącej olchą sklejki, przez kontrolę jakości i rzetelne testy każdego modelu, kończąc na posprzedażowym wsparciu dla wszystkich klientów. Aby się o tym przekonać i sprawdzić modele osobiście, wystarczy odwiedzić wrocławski salon.

Adres: Salon „UGEARS Modele Mechaniczne”, ul. Bolesława Prusa 38/40, Wrocław

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-wtorek – godz. 10:00-17:00
  • środa – godz. 10:00-18:00
  • czwartek – godz. 10:00-17:00
  • piątek – godz. 10:00-18:00

Strona internetowa: https://ugearsmodels.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/ugearsmodelspolska
Instagram: https://www.instagram.com/ugearsmodelspolska/

 

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Salonem „UGEARS Modele Mechaniczne”
Foto: Miejsca we Wrocławiu