Jak zauważyliśmy we Wrocławiu powstaje coraz więcej lodziarni. Bardzo dobrze, ponieważ my osobiście jesteśmy ich fanami. Poniżej przedstawiamy najciekawsze z nich!

Lodziarnie Barton

Wrocławska firma Barton działa aż od 47 lat. W ofercie znajdziemy lody naturalne ale także lody dla diabetyków, bezglutenu czy lody dla uczulonych na białko i mleko krowie, a także bez tłuszczu i cholesterolu. Firma ma wieloletnie doświadczenie co czuć w ich pysznym smaku.
Lokale Barton znajdziecie w Rynku, w Pasażu Grunwaldzkim, na Bielanach, w Magnolia Park oraz w Galerii Dominikańskiej. 

Food Truck Tuk-Tuk

Tuk-Tuk są to lody tajskie, które powstają w 3 minuty na oczach klienta metodą zaczerpnięta z Tajlandii. Każdy może skomponować swój własny, indywidualny smak i podziwiać jak powstaje jego przepyszny deser lodowy. Food Truck znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 1.

Lodołamacz

W tej lodziarni możecie spotkać 5 stałych smaków : śmietanka, czekolada, truskawka (sorbet), pistacja i oreo. Właściciele starają się, aby każdy klient wyszedł z lodziarni zadowolony, dlatego do stałej oferty zostały wprowadzone lody wegańskie, lody proteinowe i sorbety słodzone stewią.

Oprócz lodów, lodziarnia może pochwalić się także miodami z ich rodzinnej Pasieki Kazek z 70 letnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jeden z miodów dodawany jest do smaku mascarpone z miodem i orzechami. Lokal znajduje się przy ulicy Kolistej 4b.
Artykuł sponsoowany